کد خبر: 3819
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
سیامک نعمتی

سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس تهران نام سیامک نعمتی را در لیست مازاد خود قرار داد.

به گزارش پیام خبر، سیامک نعمتی، هافبک پرسپولیس تهران که در دوران برانکو ایوانکوویچ عملکرد خوبی در این تیم داشت و جزو ستاره‌های تیم سرخپوش پایتخت بود، با حضور کالدرون نتوانسته مانند گذشته عملکرد خوبی داشته باشد و سرمربی آرژانتینی نام او را در فهرست مازاد تیمش قرار داده است.

نعمتی که در اواسط نیم فصل نخست به دلیل درگیری با امید عالیشاه، چند هفته از فهرست تیمش به دور بود، حالا با اقدام عجیب کالدرون در لیست مازاد قرار گرفته است و باید در نیم فصل از این تیم برود. البته کالدرون به مدیران باشگاه پرسپولیس بیان کرده در صورت جذب هافبک هجومی، با این بازیکن فسخ قرارداد کنند و در غیر اینصورت نام او باید در لیست نیم فصل دوم پرسپولیس نیز باشد.

پیش از این خبر داده بودیم که حسین ماهینی، امید عالیشاه، امیر روستایی و آدام همتی در لیست مازاد قرار دارند و حالا بیان شده که نام سیامک نعمتی نیز در این فهرست قرار دارد.

نعمتی در بازی گذشته پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم دقیقه ۷۸ به زمین آمد و حدود ۱۵ دقیقه برای سرخ‌ها بازی کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.