لاستیک دنا

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در سیصد بیست و هفتمین کارگروه رفع موانع تولید استان فارس اعلام کرد: در سال جاری مشکلات تعداد ۳۶۹ واحد صنعتی و تولیدی بررسی و ۵۳۶ مصوبه توسط اعضا کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید در راستای مرتفع نمودن مسایل و مشکلات واحدها صادر شده است.

به گزارش پیام خبر، سیصد بیست و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست ظفر افشون، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس در محل شرکت تولیدی لاستیک دنا برگزارشد.

این مراسم با حضور حمید رضا ایزدی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، اعضاء کارگروه و نیز برخی مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان و فعالان صنعتی استان برگزار و مشکلات شرکت لاستیک سازی دنا  بررسی  وتصمیمات عملیاتی و اجرایی اتخاذ شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : همه ما وظیفه داریم با تمام توان، تلاش  و کوشش شبانه روزی و با تعامل و هم افزایی با تشکلهای بخش خصوصی زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  در زمینه رونق تولید را فراهم کنیم.

حمید رضا ایزدی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید، افزود: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دو سطح ملی و استانی فعالیت می‌کند و مشکلات تولیدکنندگان در سراسر کشور از طریق ستادهای استانی به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور گزارش می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: این مشکلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور معاونان و نمایندگان وزارتخانه‌های مختلف، سازمان برنامه و بودجه و اتاق بازرگانی مورد بررسی قرار می گیرند تا پس از طبقه بندی و درجه اهمیت، پیگیری، حل و فصل شوندکه در این زمینه پیشنهادات موثر صنعتگران نیز در ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید مطرح تا چنانچه نیاز به اخذ مجوز یا مصوبه قانونی باشد اقدام شود.

همچنین معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس و اعضای کارگروه رفع موانع تولید از واحد تولیدی لاستیک دنا بازدید و ضمن بررسی توانمندی های این واحد درگفتگو با مدیر واحد صنعتی به بررسی مشکلات پرداختند.

افشون با اشاره به آشنایی شرکتها با مفاهیم بهره‌وری و راهکارهای افزایش آن و تاکید بررعایت اصول و اتخاذ تدابیر و مدیریت صحیح گفت : درجه توسعه یافتگی صنایع به میزان قابل توجهی به  مدیریت خوب، بهره گیری مطلوب و بهینه از منابع و امکانات تولید بستگی دارد، از این رو بهره‌وری و افزایش مستمر آن در شرکتها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود : توجه به تولید و بهره ور بودن آن می‌تواند ضمن سرعت بخشیدن به رشد و توسعه صنعتی آن را در مسیری صحیح و اصولی هدایت کند که مدیریت لاستیک دنا با شناخت بازار مصرف فرآیند مدیریتی در امر تولید  و حضور در بازار را به خوبی  انجام داده است که این مهم در ثبات اشتغال پرسنل این واحد تولیدی اثر گذار است.

شرکت تولیدی لاستیک دنا  در راستای تولید انواع تایر سبک، سنگین وفوق سنگین، انواع تیوب، نوار، تسمه نقاله های صنعتی وقطعات لاستیکی فعالیت می نماید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • کرونا و دنیای مد و فشن

  کرونا و دنیای مد و فشن

  عسل ستایش، پژوهشگر و هنرمند شیرازی در یادداشتی برای پایگاه خبری، تحلیلی «پیام خبر» به بررسی تاثیر همه گیری کرونا بر صنعت مد و پوشاک پرداخته است.

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.