کد خبر: 3826
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
نشست خبری دکتر محمد بذرافشان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس

حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان فارس در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۱۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از کمک گفت:حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۱۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.


مدیر کل امداد فارس با اعلام این خبر افزود: در این عمل خداپسندانه، حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، ۳۸۲ میلیارد و ۴۸۹ میلیون و ۹۶۴ هزار و ۱۸۱ ریال به فرزندان ایتام و ۲۰۹ میلیارد و ۳۱۹ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۴۳۵ ریال به قرزندان محسنین کمک کردند.

بذرافشان با بیان اینکه در حال حاضر ۷۳ هزار و ۳۴۶ حامی نیکوکار در استان از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند، افزود:این حامیان نیک اندیش حمایت از ۲۳ هزار و ۲۹۹  فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را بر عهده دارند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۳۸ فرزند از ایتام و ۱۳ هزار و ۲۶۱ فرزند از محسنین هستند.

او میانگین سرانه دریافتی فرزندان طرح اکرام در ۹ ماهه امسال را ۲ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۲۹۲ ریال اعلام کرد و گفت: در این مدت، میانگین سرانه پرداختی حامیان طرح اکرام نیز ۸۹۶ هزار و ۵۲۶ ریال محاسبه شده است که درآمد کل اکرام در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷۱ درصد رشد کرده است.

مدیر کل امداد فارس در پایان گفت: خیران و حامیان می توانند با حضور در دفاتر طرح اکرام و محسنین کمیته امداد استان و شهرستان ها یا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir  در این طرح معنوی ثبت نام و کمک های خود را مستقیم به حساب فرزندان معنوی واریز کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.