کد خبر: 3848
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
روح الله منوچهری، مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس

مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از افتتاح کتابخانه عمومی شهر فاقد کتابخانه «مبارک آباد» قیر و کارزین مزین به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» خبر داد.

به گزارش پیام خبر، روح الله منوچهری، امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی  شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پاسداران جهموری اسلامی، کتابخانه عمومی شهر «مبارک آباد» به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شد و به زودی افتتاح خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس افزود: این نامگذاری با هماهنگی فرماندار شهرستان و با استقبال اعضای انجمن کتابخانه های عمومی قیر و کارزین و مبارک آباد انجام شده است.

وی با اعلام اینکه شهر مبارک آباد دومین شهر فاقد کتابخانه استان است که در سال جاری صاحب کتابخانه شده است، اضافه کرد: : کتابخانه عمومی «سردار شهید قاسم سلیمانی» در متراژ ۱۸۰ مترمربع است و ساختمان آن توسط خیرین اهدا شده است، مراحل تجهیز این کتابخانه به اتمام رسیده و به زودی مراسم افتتاح و بهره برداری از این کتابخانه برگزار می شود.

منوچهری با اشاره به ادای احترام کتابداران کتابخانه های عمومی به یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: این نامگذاری به احترام آزاده مردی انجام شد که دوران حیات و حتی شهادتش سبب وحدت و انسجام ایران اسلامی بود و مردم منطقه و جهان در برابر شجاعت و ایثار او به پا خواستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل