کد خبر: 3961
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
نشست هماهنگی برنامه سومین نمایشگاه آفتاب با حضور ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد و پدیدآورندگان این نمایشگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد

برای رشد و تعالی و حضور هنرمندان هنرهای تجسمی در مراحل استانی و گاه کشوری نیازمند به داشتن دبیرخانه دائم و بودجه و اعتبار می‌باشد که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گام‌های مثبتی در حوزه هنرهای تجسمی شهرستان برداشته‌ایم، اما هنوز با ایده‌آل‌ها بسیار فاصله داریم.

به گزارش پیام‌خبر؛ نشست هماهنگی برنامه سومین نمایشگاه آفتاب با حضور ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد و پدیدآورندگان این نمایشگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد برگزار گردید.

ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد گفت: لامرد ظرفیت‌های بالایی در حوزه هنرهای تجسمی به ویژه رشته نقاشی و گرافیک دارد. این ظرفیت در شهرستان لامرد با وجود انجمن هنرهای تجسمی و هنرمندان صاحب ذوق و هنر بیش از پیش شده است. انجمن هنرهای تجسمی این شهرستان برای سومین بار و در راستای حمایت از بیماران سرطانی و نیازمند اقدام به برگزاری نمایشگاه آفتاب هنر در شهرستان نموده است که جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: فضای نمایشگاهی شهرستان برای انجام فعالیت‌های هنرهای تجسمی بسیار کوچک است و ما نمی‌توانیم در این حوزه شاهد برگزاری نمایشگاههایی در سطح استانی و یا ملی باشیم.

سلمان هاشم‌پور، مسئول انجمن هنرهای تجسمی لامرد هم گفت: برای رشد و تعالی و حضور هنرمندان هنرهای تجسمی در مراحل استانی و گاه کشوری نیازمند به داشتن دبیرخانه دائم و بودجه و اعتبار می‌باشد که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گام‌های مثبتی در حوزه هنرهای تجسمی شهرستان برداشته‌ایم، اما هنوز با ایده‌آل‌ها بسیار فاصله داریم.

وی افزود: هم اکنون اولویت کاری این انجمن آماده‌سازی مواد و فضای سومین نمایشگاه هنرهای تجسمی آفتاب هنر می‌باشد که برنامه‌ریزی لازم انجام شده و به حول و قوه الهی در فروردین ماه سال آتی این نمایشگاه بازگشایی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.