علی اکبر رامجردی، نشست خبری مجمع تامین سلامت استان فارس

دبیر شورای عالی خیرین فارس گفت: با همراهی مجامع خیرین استان فارس، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از طرف شورای عالی خیرین اهداء شد.

به گزارش پیام خبر، علی اکبر رامجردی، با تاکید بر همراهی تاثیرگذار مجامع خیرین استان فارس در کارهای خیر گفت: مجامع خیرین می توانند در مواقع  اضطراری، باعث تسریع روند  کمک رسانی ها درموقعیت های بحرانی شوند.

دبیر شورای عالی خیرین فارس ادامه داد: با همراهی مجامع خیرین استان فارس، مبلغ 10 میلیارد ریال برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از طرف  شورای عالی خیرین اهداء شد.

وی اضافه کرد: لازم است تا پیش از روی دادن حوادث غیرمترقبه بر حسب توانمندی مجامع خیرین استان مانند مجمع خیرین تامین سلامت، مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، انجمن خیرین مسکن ساز، مجمع خیران نخبه پرور، نماینده جمعیت حلال احمر و شورای عالی خیریه فارس و دیگر مجموعه‌های خیریه استان به صورت هماهنگ تری برنامه ریزی شود.

رامجردی تاکید کرد: هماهنگی به موقع و موثر، موجب می شود تا این اقدامات نیک اندیشانه و داوطلبانه با انسجام بیشتری به نتیجه مطلوب برسد و در مجموع، سبب ترغیب و تشویق خیرین شود.

گفتنی است، شورای عالی خیرین فارس، تا کنون اقدامات شایسته ای در زمینه کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان انجام داه است و شورای عالی خیریه فارس نیز، یکی از تشکل های عضو شورای عالی خیرین فارس است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • کرونا و دنیای مد و فشن

  کرونا و دنیای مد و فشن

  عسل ستایش، پژوهشگر و هنرمند شیرازی در یادداشتی برای پایگاه خبری، تحلیلی «پیام خبر» به بررسی تاثیر همه گیری کرونا بر صنعت مد و پوشاک پرداخته است.

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.