علی اکبر رامجردی، نشست خبری مجمع تامین سلامت استان فارس

دبیر شورای عالی خیرین فارس گفت: با همراهی مجامع خیرین استان فارس، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از طرف شورای عالی خیرین اهداء شد.

به گزارش پیام خبر، علی اکبر رامجردی، با تاکید بر همراهی تاثیرگذار مجامع خیرین استان فارس در کارهای خیر گفت: مجامع خیرین می توانند در مواقع  اضطراری، باعث تسریع روند  کمک رسانی ها درموقعیت های بحرانی شوند.

دبیر شورای عالی خیرین فارس ادامه داد: با همراهی مجامع خیرین استان فارس، مبلغ 10 میلیارد ریال برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از طرف  شورای عالی خیرین اهداء شد.

وی اضافه کرد: لازم است تا پیش از روی دادن حوادث غیرمترقبه بر حسب توانمندی مجامع خیرین استان مانند مجمع خیرین تامین سلامت، مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، انجمن خیرین مسکن ساز، مجمع خیران نخبه پرور، نماینده جمعیت حلال احمر و شورای عالی خیریه فارس و دیگر مجموعه‌های خیریه استان به صورت هماهنگ تری برنامه ریزی شود.

رامجردی تاکید کرد: هماهنگی به موقع و موثر، موجب می شود تا این اقدامات نیک اندیشانه و داوطلبانه با انسجام بیشتری به نتیجه مطلوب برسد و در مجموع، سبب ترغیب و تشویق خیرین شود.

گفتنی است، شورای عالی خیرین فارس، تا کنون اقدامات شایسته ای در زمینه کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان انجام داه است و شورای عالی خیریه فارس نیز، یکی از تشکل های عضو شورای عالی خیرین فارس است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.