علی اکبر رامجردی، نشست خبری مجمع تامین سلامت استان فارس

دبیر شورای عالی خیرین فارس گفت: با همراهی مجامع خیرین استان فارس، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از طرف شورای عالی خیرین اهداء شد.

به گزارش پیام خبر، علی اکبر رامجردی، با تاکید بر همراهی تاثیرگذار مجامع خیرین استان فارس در کارهای خیر گفت: مجامع خیرین می توانند در مواقع  اضطراری، باعث تسریع روند  کمک رسانی ها درموقعیت های بحرانی شوند.

دبیر شورای عالی خیرین فارس ادامه داد: با همراهی مجامع خیرین استان فارس، مبلغ 10 میلیارد ریال برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از طرف  شورای عالی خیرین اهداء شد.

وی اضافه کرد: لازم است تا پیش از روی دادن حوادث غیرمترقبه بر حسب توانمندی مجامع خیرین استان مانند مجمع خیرین تامین سلامت، مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، انجمن خیرین مسکن ساز، مجمع خیران نخبه پرور، نماینده جمعیت حلال احمر و شورای عالی خیریه فارس و دیگر مجموعه‌های خیریه استان به صورت هماهنگ تری برنامه ریزی شود.

رامجردی تاکید کرد: هماهنگی به موقع و موثر، موجب می شود تا این اقدامات نیک اندیشانه و داوطلبانه با انسجام بیشتری به نتیجه مطلوب برسد و در مجموع، سبب ترغیب و تشویق خیرین شود.

گفتنی است، شورای عالی خیرین فارس، تا کنون اقدامات شایسته ای در زمینه کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان انجام داه است و شورای عالی خیریه فارس نیز، یکی از تشکل های عضو شورای عالی خیرین فارس است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل