کد خبر: 3970
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
بهترین عکس های مرتبط با هواشناسی در سال 2019‎

معاون حفاظت از محیط زیست فارس با اشاره به اینکه دستاورد انقلاب صنعتی آلودگی هوا و تخریب محیط زیست است، گفت: حفظ و حراست از محیط زیست، وظیفه همگان است.

به گزارش پیام خبر، نبی الله مرادی، امروز در جلسه «هوای پاک» که در تالار «احسان» شیراز برگزار شد، گفت: محیط زیست در سیستم اداری یک تشکیلات سازمانی است که باید حفاظت از محیط زیست را پیگیری کند اما به واسطه گستره ای که موجود است نیاز به همکاری آحاد مردم است و در یک جمله حفظ و حراست از محیط زیست، وظیفه همگان است.

معاون حفاظت از محیط زیست فارس خطاب به دانش آموزان حاضر در مراسم، اظهارداشت: شما دانش آموزان باید خطاهای زیست محیطی خود را به بزرگتر ها گوشزد کنید.

وی با اشاره به اینکه دستاورد انقلاب صنعتی آلودگی هوا و تخریب محیط زیست است، تاکید کرد: با توسعه پایدار مخالف نخواهیم بود ولی در کنار آن داشتن محیط زیست سالم را مطالبه می کنیم.

خاطر نشان می شود، 29 دی ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی «هوای پاک» شناخته می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • کرونا و دنیای مد و فشن

  کرونا و دنیای مد و فشن

  عسل ستایش، پژوهشگر و هنرمند شیرازی در یادداشتی برای پایگاه خبری، تحلیلی «پیام خبر» به بررسی تاثیر همه گیری کرونا بر صنعت مد و پوشاک پرداخته است.

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.