کد خبر: 3972
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
رونمایی کتاب بلوای خاک

نشست رونمایی و بررسی کتاب «بلوای خاک» نوشته «محمدسعید احمدزاده» با حضور نویسنده اثر در شیراز برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، روح الله منوچهری، امروز در جمع خبرنگاران گفت: نشست رونمایی و بررسی کتاب «بلوای خاک»، روز چهارشنبه 2 بهمن ماه ساعت 11 به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در سالن «کتابدار» و با حضور «محمدسعید احمدزاده»، خالق اثر و علاقه مندان و کتابخوانان شیرازی برگزار خواهد شد.

مدیر کل کتابخانه های های عمومی فارس اضافه کرد: در این مراسم «مجید خادم»، منتقد ادبی هم در این دیدار در خصوص ویژگی های ادبی و روایی این کتاب بحث و گفت و گو خواهد کرد.

خاطر نشان می شود، کتاب «بلوای خاک» رمانی با روایت دردها و سختیهای خانواده ای است که به دلیل ظلم و تعدی ناگزیر به ترک شبانه موطن خویش می‌شوند و از طرف بالادستان خود تحت تعقیب قرار می‌گیرند، داستان آدم‌ها در کشاکش این تعقیب و گریز شکل می‌گیرد و هر کس راوی سرنوشت محتوم خود می‌شود، این کتاب در سال جاری، در ۱۹۲ صفحه توسط انتشارات «انجمن قلم ایرانیان» امروز منتشر شده است.

«بلوای خاک» با اینکه خود به‌تنهایی لذت خواندن یک رمان مستقل را به مخاطب می‌دهد، اما درواقع کتاب دوم از مجموعه‌ای سه‌جلدی است که جلد اول آن با عنوان «شب پیر» در سال ۱۳۹۶ از سوی همین انتشارات به چاپ رسیده و جلد سوم آن به‌زودی راهی بازار کتاب خواهد شد.

«محمدسعید احمدزاده»، نویسنده این آثار، متولد سال 1356 شهرستان نی‌ریز است و افزون بر این آثار، مجموعه داستان «برای ابدیتی بی‌انتها» را در سال 97 توسط انتشارات نادریان شیراز عرضه کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل