روح الله منوچهری سرپرست اداره کل کتابخانه های استان فارس

مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس گفت: مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی مجازی «مرا بخوان» در استان فارس تا روز شنبه ۱۰ اسفندماه تمدید شد.

به گزارش پیام خبر، روح الله منوچهری، امروز در جمع خبرنگاران گفت: نخستین دوره مسابقه کتابخوانی مجازی «مرا بخوان» که از بهمن ماه سال جاری و با هدف معرفی منابع کتابخانه های عمومی در استان فارس برگزار شده است، تا 10 اسفندماه تمدید شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس اضافه کرد: در فراخوان مسابقه، مهلت شرکت در این رویداد 30 بهمن ماه اعلام شده بود که به‌دلیل استقبال عموم به ویژه اعضای کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی استان فارس، دبیرخانه مسابقه، مهلت شرکت در این رویداد کتابخوانی را تمدید کرد.  

وی با اشاره به اینکه علاقه مندان در تمامی رده های سنی می توانند با انتخاب یک کتاب از منابع کتابخانه های عمومی و معرفی آن در قالب یک ویدئو در این رقابت حضور یابند، افزود: فایل ویدئویی ارسالی با کادر افقی و حداکثر 60  ثانیه باشد.

منوچهری با اشاره به اینکه برای شرکت در این مسابقه، لازم است فایل ویدئوی معرفی کتاب ابتدا در صفحه اینستاگرام شرکت کنندگان با هشتگ «#مرا_بخوان» منتشر سپس به صفحه رسمی اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس به نشانی farslibrary@ ارسال شود، افزود: ذکر نام مخاطب و شهرستان و کتابخانه عمومی که شرکت‌کننده از آن کتاب دریافت کرده هم در ابتدای معرفی الزامی است و پست مربوطه در این مسابقه می بایست تا زمان اعلام نتایج قابل مشاهده باشد و حذف نشود.

وی تاکید کرد: نخستین دوره مسابقه کتابخوانی اینستاگرامی «مرا بخوان» با دعوت از کتابخوانان فارسی و به منظور شناسایی هر چه بیشتر کتابخانه های عمومی، خدمات و منابع آن ها، جذب مخاطبان به مطالعه آثار برتر و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی  با توجه به استقبال عموم از «برنامه اینستاگرام» در استان فارس برنامه ریزی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.