فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس از آمادگی زیر ساخت های مخابراتی برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی در جلسه شورای مدیران منطقه، گفت: مخابرات منطقه فارس عضوکمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان فارس است و وظیفه حفظ پایداری ارتباطات در زمان برگزاری انتخابات را برعهده دارد.

مدیر مخابرات منطقه فارس با صدور دستور تشکیل ستاد انتخاباتی جهت پوشش مخابراتی و ارتباطی حوزه های اخذ رای در سطح ادارات مخابرات استان فارس، بیان کرد: ریاست ستاد انتخابات شهرستان ها بر عهده مدیر یا رئیس اداره است که موظف به کنترل همه امور و هماهنگی با ستاد انتخابات شهر و همچنین ارسال گزارش به مدیر منطقه هستند.

وی افزود: زیر ساخت های مخابراتی لازم در حوزه های اخذ رای فراهم است و تمام حوزه های سطح استان تحت پوشش مخابرات منطقه است.

مهندس ایزدی ضمن اعلام آمادگی مخابرات منطقه فارس، بیان کرد: در زمان برگزاری انتخابات همه مرخصی ها لغو و کارشناسان ما در قالب تیم های تلفن ثابت، همراه، فیبرنوری و دیتا ضمن حضور در تمام حوزه های انتخاباتی درشهر شیراز و سایرشهرستان های استان، در آمادگی کامل برای حفظ پایداری لحظه به لحظه ای ارتباطات درزمان اخذ رای مردم شریف استان قرار دارند.

مدیر مخابرات منطقه فارس در پایان تاکید کرد: عملکرد تمام اکیپهای کارشناسان، توسط معاونین و مدیران مخابرات منطقه  از ستاد مرکزی انتخابات  مستقر در ساختمان مرکزی مخابرات ازطریق ویدئو کنفرانس هدایت و کنترل می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.