کد خبر: 4263
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
بازی پرسپولیس - استقلال دربی 92

مربی پرسپولیس گفت: دیدار با سپاهان یکی از کلیدی‌ترین بازی‌های ما تا پایان فصل بوده و در تعیین قهرمان خیلی موثر است.

به گزارش پیام خبر، حمید مطهری درباره شرایط پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من در این ۳۸-۳۷ روزی که ما به پرسپولیس آمده‌ایم، شرایط تیم رو به پیشرفت بوده و تیم‌مان خیلی خوب و پویا بازی می‌کند. شاهد بزرگ آن هم این است که گل‌محمدی به عنوان کسی که در راس این کادر فنی قرار دارد، همیشه دوست دارد فوتبال مالکانه و کلاسیک را پیاده و تیمش از عقب بازیسازی کند. می‌بینید که نسبت به بازی اولی که ما آمدیم تیم چقدر در بحث مالکیت پیشرفت کرده و شرایط بهتری دارد.

او ادامه داد: در این زمینه می‌توانم به بازی آخر مقابل شارجه اشاره کنم که ۶۰ درصد مالکیت توپ داشتیم و یک فوتبال خیلی خوب و منطقی انجام دادیم. درست است یکسری ایرادات وجود دارد. این هم طبیعی است و باید برطرف شود ولی به آینده کارمان خیلی امیدواریم. فوتبالی که مدنظرمان است کم کم در تیم جا می‌افتد و برای همه تیم‌ها خطرناک هستیم.

مطهری درباره دو بازی نخست پرسپولیس در آسیا گفت: بازی کردن در آسیا خیلی سخت است. شما دیدید که مقابل دو تیم خیلی خوب و متمول چه نمایشی داشتیم و به نظر من فوتبال قابل احترامی انجام دادیم. مقابل الدحیل ۶۴ درصد مالکیت توپ داشتیم که فکر می‌کنم این درصد از مالکیت در زمین خودشان بی‌سابقه بوده باشد؛ یا برابر شارجه ۶۰ درصد مالکیت داشتیم و در هر دو بازی هم فوتبال خوب و رو به جلویی انجام دادیم.

مربی پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه در ۱۰ دقیقه اول بازی با الدحیل آن تمرکز لازم را نداشتیم و یک مقدار بحث داوری هم بود که خیلی نمی‌خواهم به جزئیاتش بپردازم. در این دو بازی فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم مخصوصا مقابل شارجه ولی شما می‌دانید که آنها برای بازیکنان خارجی‌شان هزینه‌های آن‌چنانی می‌کنند. در این سال‌ها هم تفاوت باشگاه‌های ما با آنها همین بوده که تیم‌های حاشیه خلیج فارس خارجی‌های گرانقیمتی دارند. ضمن اینکه بازیکنان خارجی ما هم واقعا خوب بوده‌اند و همیشه به تیم کمک کرده‌اند.

وی درباره دیدار یکشنبه پرسپولیس با سپاهان گفت: این بازی یکی از کلیدی‌ترین بازی‌های ما تا پایان فصل و در قهرمانی خیلی موثر است. خودمان را همه جوره آماده کرده‌ایم. امیدوارم یکشنبه بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. بازی‌های سپاهان به دقت آنالیز شده و تمرینات‌مان هم با وجود زمان کمی که داشتیم، بر اساس برنامه‌های همین بازی طراحی شده است. بعد از سپاهان هم بازی‌های مهمی داریم. برنامه ما این است که بازی به بازی جلو برویم چرا که هر بازی برای ما اهمیت خودش را دارد. در حال حاضر تمام تمرکزمان روی بازی یکشنبه با سپاهان است‌ که امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.