فوتبال

رئیس هیات فوتبال فارس گفت: به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا، تمامی فعالیت های فوتبالی در استان تا اطلاع ثانوی و تا برقراری شرایط عادی در جامعه تعطیل اعلام شده است.

به گزارش پیام خبر، فرزاد هنرپیشه در تشریح برنامه های این هیات نسبت به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درفوتبال فارس و پیرو اطلاعیه های صادر شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان، گفت: از زمان ابلاغ این دستورالعمل کلیه مسابقات استانی و همچنین رقابت های از پیش تعیین شده در سطح استان را بطور کامل ملغی کرده و حتی دفتر هیات استان را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردیم تا کسانیکه برای انجام کارهای اداری از همه نقاط فارس به این دفتر مراجعه می کنند خدای ناکرده دچار مشکلات بیماری نشوند.

وی در ادامه این مبحث تصریح کرد: به تمامی مدارس فوتبال در شیراز و همچنین شهرستان ها اعلام کردیم جهت مقابله این ویروس خطرناک و پیشگیری از شیوع بیشتر آن، همه فعالیت های خود را تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند.

رئیس هیات فوتبال همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر محدودیت تمرینات تیمهای مختلف باشگاهی توضیح داد و گفت: با توجه به حساسیت موضوع در کشور، همه دستورات لازم را جهت پیشگیری از ویروس کرونا، و همچنین سلامتی مردم، به همه عوامل اجرایی در فوتبال استان ابلاغ کرده ایم اما درمورد تیمهای باشگاهی که در تورنمنت های مختلف، حضور دارند با هماهنگی های انجام شده با مدیران باشگاهها، با در نظر گرفتن همه موارد ایمنی و بهداشتی، محدودیت هایی در نظر گرفته شده است اما بطور کامل لغو نشده است.

هنرپیشه همچنین درباره برنامه های این هیات پس از فعالیت های دوباره و فشردگی کار در شرایط پس از تعطیلی توضیح داد و گفت: در حال حاضر اولویت همه مسئولین کشور و مردم عزیز ایران توجه جدی به جلوگیری وعدم شیوع این ویروس است، اما چنانچه به دستور مدیران ارشد کشور، فعالیت های حوزه فوتبال نیز آغاز شود، خوشبختانه آمادگی لازم را برای جبران برنامه های فوتبالی درروزهای تعطیل شده خواهیم داشت و با همکاری فدراسیون فوتبال، باشگاهها و تیمهای حاضر در لیگ های مختلف کشوری و استانی، هیچ گونه نگرانی ازباب فشردگی برنامه در استان نخواهیم داشت.

وی در پایان گفت: مجددا از این تربیون به همه کسانیکه در استان فعالیت فوتبالی دارند به خصوص مدارس فوتبال اعلام می کنم به خاطر حساسیت موضوع و نگرانی خانواده ها نسبت به فرزندانشان، تا برقراری شرایط عادی و آرامش در کشور و همچنین دستور بازگشایی برنامه های ورزشی از طرف وزارت ورزش و جوانان هیچ گونه فعالیتی در فوتبال استان نداشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.