کد خبر: 4347
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
پیاده روی زائران حسینی از نجف تا کربلا

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تاریخ ثبت‌نام زائران عتبات عالیات نوروزی به یازدهم اسفند ماه موکول شد.

به گزارش پیام خبر، محمد آزاد، درباره ثبت نام زائران عتبات عالیات نوروزی گفت: تاریخ ثبت نام زائران عتبات عالیات نوروزی که مقرر بود از سه شنبه، ۶ اسفند ماه آغاز شود به تعویق افتاد.

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده ثبت نام عتبات نوروزی به هفته آینده ۱۱ اسفند ماه موکول شد.

وی با اشاره به اینکه اولویت‌ها و ساعت‌های مراجعه برای ثبت نام به قوت خود باقی است، تأکید کرد: اولویت‌ها و ساعت‌های ثبت نام هیچ تغییری نکرده و فقط روز آن از ۶ اسفند به ۱۱ اسفند تغییر پیدا کرده است؛ به عنوان مثال اگر قرار بود فردی روز ۶ اسفند ساعت ۹ برای ثبت نام به سایت مراجعه کند باید روز ۱۱ اسفند در ساعت ۹ برای ثبت نام به سایت مراجعه کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.