کد خبر: 4352
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
بذرافشان

مدیر کل امداد فارس گفت: در ۱۱ ماهه امسال ۸۷۸۴ مددجوی تحت حمایت امداد استان شاغل شدند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس با اعلام اینکه در ۱۱ ماهه امسال ۷۹۳۸ تعداد طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است، گفت: با ایجاد این تعداد طرح، ۸۷۸۴ نفر از مددجویان استان شاغل شدند.

بذرافشان افزود: برای ایجاد طرح های مذکور ۲۹۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان استان تخصیص یافته است که از این میزان، ۳۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل منابع امدادی و ۲۶۲ میلیارد تومان از محل منابع بانکی پرداخت شده است.


مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: مجموع طرح‌های شغلی ایجادشده ۵۳۸ مورد حمل و نقل، ۲۹۰۳ مورد خدمات۱۸۷۳ مورد دام پروری۶۲۴ مورد زنبورداری، ۸۵۲  مورد صنایع دستی، ۷۴۸ مورد کشاورزی، ۱۵۱ مورد پرورش طیور و ۲۴۹ مورد را فرش و گبه تشکیل می دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.