کد خبر: 4357
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
تغییر ساعت اداری

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: به پیشنهاد کارگروه سلامت استانداری فارس، ساعت فعالیت ادارات دولتی و دستگاه های اجرایی، تغییر یافته است.

به گزارش پیام خبر، عباس بابا خانی با اشاره به نتایج جلسات کمیته سلامت در فارس گفت: به پیشنهاد کارگروه سلامت استانداری فارس، ساعت فعالیت ادارات دولتی و دستگاه های اجرایی، تغییر یافته است.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس افزود: بر این اساس، ساعت آغاز به کار بانک ها، ادارات، شرکت‌های دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی از هشت تا ۱۳ تعیین شد.

وی اضافه کرد: این تغییر ساعات کاری شامل مراکز درمانی امدادی و خدماتی نیست و از ۱۱ تا ۱۵ اسفند، اعمال می شود.

بابا خانی تاکید کرد: برای بانوان باردار و دارای فرزند خردسال و جانبازان، نیز دورکاری در نظر گرفته شده است اما مدیران، معاونان و روسای ادارات با همان ساعات کاری قبل، به فعالیت خود ادامه می دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.