کد خبر: 4372
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
علی اکبر رامجردی، نشست خبری مجمع تامین سلامت استان فارس

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: خیران فارس با اهداء ۱۲ پمپ سمپاش شارژی و ۳۰۰ میلیون ریال برای خرید مواد ضد عفونی کننده محیط، در طرح ضدعفونی و گندزدایی مراکز برای مقابله با انتشار کرونا، مشارکت کردند.

به گزارش پیام خبر، علی اکبر رامجردی، از کمک خیران برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: «سهراب حیدری نیا»، «عبدالحسین غلامی»  و «فخرالدین خادم پور» با اهداء 12 پمپ سمپاش شارژی و 300 میلیون ریال برای خرید مواد ضد عفونی کننده محیط، در طرح ضدعفونی و گندزدایی مراکز برای مقابله با انتشار کرونا، مشارکت کردند.

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس افزود: با هدف عدم ایجاد موازی کاری در اقدامات خیران فارس، با دانشگاه علوم پزشکی شیراز و خیران عرصه سلامت برای حوزه صرف کمک ها، هماهنگی شده است.

وی اضافه کرد: حضور و مشارکت همگانی برای مقابله با کرونا، اقدام موثری است و در این میان مشارکت خیران نیز تاثیر بسزایی دارد.

گفتنی است، مردم خیر استان می توانند با مراجعه به دفتر مجمع خیرین تامین سلامت فارس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و در شبکه های بهداشت درمان شهرستان های فارس و یا تماس با 32359200  کمک های خود را ارئه دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.