کد خبر: 4414
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
  • خبرنگار: سهیلا ستایش
  • چاپ
سرهنگ مجید علی پور فرمانده سپاه بقیه الله شیراز

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز از کشف انبارهای احتکار مواد شوینده و بهداشتی در شیراز خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سرهنگ پاسدار مجید علی پور اظهار داشت: پس دریافت گزارش های مردمی، سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در خصوص وجود اقلام احتکار شده بهداشتی در چندین انبار و کارگاه به موضوع رسیدگی و در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: سربازان گمنام امام زمان سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز پس از هماهنگی با مقام قضایی در طی چندین عملیات غافلگیرانه و بازرسی های نوبه ای، موفق به شناسایی و کشف ۵ کارگاه و انبار احتکار مواد شوینده و بهداشتی در سه روز اخیر شدند.

علی پور ادامه داد: در این بازرسی بیش از  یک میلیون چهار صد اقلام ضروری مردم از انواع دستکش بهداشتی، ماسک بهداشتی، الکل بهداشتی، مایع، ژل و الکل ضد عفونی کننده و همچنین دو انبار مواد غذایی احتکار شده به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان نیز کشف شد.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز در ادامه از دستگیری افراد محتکر با این موضوع خبر داد و گفت اقلام کشف شده در اختیار مراجع ذی ربط قرار گرفت و فرد دستگیر شده نیز به دستگاه قضایی معرفی شد.

وی خطاب به افراد سودجو در این برهه زمانی گفت: سپاه پاسداران همانند قبل در کنار مردم هست و خواهد بود و اجازه هیچ گونه سوء استفاده ای را به سودجویان نخواهد داد و کماکان این بازرسی ها تا زمان عادی شدن وضعیت کنونی ادامه خواهد داشت.

مجید علی پور در پایان گفت: مردم  دلسوز و ولایتمدار استان فارس می توانند گزارشات خود را در خصوص احتکار مواد شوینده و بهداشتی، با شماره تماس ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ارائه دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل