استقبال شیراز از میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع)

پسر بانی جشن های ۷۱ ساله، میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع) در شیراز گفت: مهریار گفت: مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) که همه ساله در بلوار «آزادی» برپا می شد، امسال به علت شیوع «کرونا» برگزار نمی شود اما سیستم های صوتی فعال است و مولودی خوانی پخش می شود و شیرینی بین افراد بین عابرین توزیع می شود.

به گزارش پیام خبر، محمدرضا مهریار، با اشاره به اینکه جشن میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع)، ۷۱ سال است که توسط خانواده «مهریار» در شیراز برگزار می شود، گفت: این جشن ۶۰ سال توسط پدرم مرحوم حاج «علیرضا مهریار»، برگزار شد.

فرزند بانی جشن میلاد حضرت علی (ع) در شیراز، با یادآوری این مطلب که با توجه به شیوع ویروس «کرونا» و از طرفی که سلامت مردم برای ما بسیار مهم است، اظهار کرد: مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) که همه ساله در بلوار «آزادی» برپا می شد، امسال به علت شیوع «کرونا» برگزار نمی شود اما سیستم های صوتی فعال است و مولودی خوانی پخش می شود و شیرینی بین افراد بین عابرین توزیع می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.