ظفر افشون، حمیدرضا ایزدی، بازدید از واحد تولید الکل طبی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: باتوجه به شیوع و گسترش کرونا ویروس؛ اولویت استان، ارتقاء توان تولید واحدهای تولید کننده مواد ضدعفونی، اقلام بهداشتی و نیز پاسخگویی لازم به نیازهای استان فارس در این برهه زمانی است.

به گزارش پیام خبر، ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس به همراه حمیدرضا ایزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در روز شنبه مورخ ۱۷ اسفندماه از شهرک صنعتی آب باریکِ زرقان بازدید کرده و از نزدیک در جریان امور تولید واحدهای محلول و ژل ضدغفونی‌کننده قرار گرفتند.

افشون حین بازدیدها گفت: باتوجه به شیوع و گسترش کرونا ویروس؛ اولویت استان، ارتقاء توان تولید واحدهای تولید کننده مواد ضدعفونی، اقلام بهداشتی و نیز پاسخگویی لازم به نیازهای استان فارس در این برهه زمانی است.

 حمید رضا ایزدی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان فارس نیز در طی بازدید از شرکت‌های تولید الکل طبی و محلول ضد عفونی‌کننده در سه شهرستان مذکور گفت:

 علاوه بر بررسی وضعیت تولید کالاهای بهداشتی و ضد عفونی کننده مستقر در شهرستان‌های استان فارس، از سه واحد تولید این محصول در شهرستان زرقان به نام‌های  «پترو آپادانا آراز پارس»، شرکت «خزامه» و شرکت «پاکیزه گهر سپید» نیز بازدید نموده و به بررسی مشکلات آنان پرداخته شد که در ادامه تصمیمات و راهکارهای اجرایی و عملیاتی جهت افزایش  کیفیت و میزان تولیدات اتخاذ می‌شود.

گفتنی‌است؛ در ادامه بازدیدهای معاون استانداری فارس و ریاست سازمان صمت به شهرستان های اقلید و سپیدان رفته و از واحد تولیدی الکل این شهرستان ها بازدید نموده و ظرفیت‌سنجی‌های لازم انجام گرفت.

در این بازدید ایزدی تصریح کرد : در راستای تأمین نیازهای آحاد مردم استان فارس به مواد ضدعفونی و کالاهای بهداشتی برنامه‌ریزی گسترده‌ای در حال انجام می باشد.

 وی اضافه کرد : در شرایط حساس فعلی هماهنگی‌های لازم با واحدهای تولیدی در راستای تولید الکل طبی، مواد شوینده و ضدعفونی کننده، ماسک‌های بهداشتی جهت افزایش تولیدات روزانه صورت گرفته است.

با توجه به اهمیت موضوع کرونا ویروس و نیاز مبرم مردم به این نوع تولیدات، تمهیدات لازم جهت تولیدات حداکثری و بهبود شرایط در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.