کد خبر: 4440
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
 • خبرنگار: کریم آمالی
 • چاپ
جلسه فرمانداری آباده با حضور نیک مرام

رئیس ستاد حوادث شهرستان آباده از کاهش ساعت کار مغازه ها، اصناف و بازاریان در این شهرستان خبر داد.

زین العابدین نیک مرام، از کاهش ساعت کار مغازه ها، اصناف و بازاریان در این شهرستان خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران شهرستان آباده، ساعت کار کلیه اصناف شهرستان به استثنا نانوایی، فروشندگان موادغذایی، میوه فروشی و داروخانه ها از ۱۰ تا ۱۷ محدود خواهد شد.

رئیس ستاد حوادث شهرستان آباده با بیان اینکه این دستورالعمل از روز دوشنبه ۱۹ اسفندماه تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا خواهد بود، افزود: فعالیت های بازاریان و اصناف محدود است لذا  در ساعات غیر از این اجازه فعالیت نخواهند داشت.

فرماندار آباده با بیان اینکه این تصمیم به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اماکن عمومی گرفته شده است و با خاطیان بصورت جدی برخورد می شود، اظهار کرد: از مردم عزیز و شریف شهرستان آباده تقاضا دارم که حتی المقدور در خانه های خود بمانند و از حضور در خیابان ها و معابر اجتناب کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.