کد خبر: 4465
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
علی فتح الله زاده

پیشکسوت آبی پوشان گفت: فتح الله زاده از تجربه کافی برای اداره باشگاه بزرگ استقلال برخوردار است و می‌تواند مشکلات آن را حل کند.

به گزارش پیام خبر، محمد مومنی اظهار داشت: انتخاب علی فتح الله زاده به عنوان مدیر باشگاه استقلال اتفاق خوبی بود که در این ماه های بد این باشگاه روی داد و تنها این انتخاب بود که قدری امیدواری برای هواداران و پیشکسوتان ایجاد کرد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه فتح الله زاده به اندازه کافی تجربه حضور در این باشگاه را دارد که بتواند از عهده حل کردن مشکلات آن بر آمده و قدری تیم را به ساحل آرامش برساند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال در این برهه از زمان مشکلات و معضلات زیادی دارد که مهمترین آن بدهی‌های مالی به خارجی هاست. متاسفانه در دوره‌های گذشته سیاست‌های خوبی در جذب بازیکن و مربی خارجی اعمال نشد تا فشار آن امروز به باشگاه وارد شود.

مومنی تصریح کرد: در سالهای گذشته برخی از مدیران قبلی مدام دم از بدهی‌های گذشته می‌زدند و فتح الله زاده را متهم به گذاشتن بدهی روی دست باشگاه می‌کردند. حالا که زمان گذشت مشخص شد که همین آقایان با قراردادهای غیر حرفه‌ای بدهی های کلانی ایجاد کرده‌اند که همان فتح الله زاده ملزم به پرداخت آنها می باشد. 

مدیر پیشین آکادمی آبی‌ها گفت: عقد قرارداد با یکسری بازیکن بی کیفیت خارجی که کمترین کارایی را داشتند باعث شد تا امروز استقلال ملزم به پرداخت ارقام بالایی بابت بازیکنانی باشد که کارایی زیادی هم برای این تیم نداشته‌اند. 

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.