کشاورزی - گندم

رئیس اداره روابط عمومی جهاد کشاورزی فارس گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و گام برداشتن در راستای سلامتی مردم، نیاز به حضور مراجعان دربخش های مختلف جهادکشاورزی شهرستان ها نیست و مراجعان می توانند از طریق یکی از شبکه های اجتماعی عنوان شده، کار خود را پیگیری کنند.

به گزارش پیام خبر، علیرضا واحدی پور گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و گام برداشتن در راستای سلامتی مردم و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نیاز به حضور مراجعان در معاونت ها، مدیریت ها و ادارات ستادی و مدیریت های جهادکشاورزی شهرستان ها نیست.

رئیس اداره روابط عمومی جهاد کشاورزی فارس تاکید کرد: مراجعان می توانند درخواست های خود را از طریق یکی از پیام رسان های «واتس اپ»، «ایتا»، «بله» یا «سروش» به شماره تماس 09018397269 ارسال کنند.

به گفته وی، با راه اندازی شبکه درون سازمانی، درخواست های ذی نفعان جهاد کشاورزی در اسرع وقت و حداکثر تا ۲۴ ساعت بررسی و نتیجه به آنان اعلام خواهد شد.

واحدی پور ابراز کرد: مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها نیز با همکاری تشکل ها و اتحادیه ها، موظف به ایجاد «شبکه و سامانه غیرحضوری» شده اند.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار کرد: تا اعلام رفع بحران از سوی وزارت بهداشت و درمان،  فعالیت «شبکه و سامانه غیرحضوری» این سازمان ادامه دارد، از این رو هم استانی های عزیز به منظور حفظ سلامت خود و دیگران لطفا حتی الامکان از مراجعه حضوری خودداری کرده و از منزل خویش روند پیگیری کار خود را شاهد باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.