کرونا را شکست می دهیم

ضمن قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه فارس در زمینه پوشش اخبار مربوط به کرونا ویروس، گفت: اصحاب رسانه با حضور خود جلوه های ایثار خادمان سلامت را به نمایش می گذارند.

به گزارش پیام خبر، رضا کوهی شوریجه ضمن قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه فارس در زمینه پوشش اخبار مربوط به کرونا ویروس گفت: رسانه‌ها با انتشار اخبار صحیح و دقیق از گسترش شایعات و اضطراب در بین مردم جلوگیری می کنند.

مدیر کانون بسیج رسانه «شهید رهبر» سپاه ناحیه «بقیه الله (عج) » شیراز، صمیمانه از همه خدمات و مجاهدت های ارزنده اصحاب رسانه تشکر کرد و افزود: عکاسان و تصویربرداران خبری با حضور فیزیکی در میدان تلاش دارند انعکاس اخبار این روزگار تلخ و نیز بازنمایی حقایق شهر و جلوه های ایثار و فداکاری همه خادمان سلامت بخصوص مجاهدت های غیر قابل وصف گروه‌های جهادی را به نمایش می گذارند.

وی، به وحدت رویه و انسجام در اطلاع‌رسانی تاکید کرد و اظهار کرد: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مسئولان و مردم، بازوی توانمند برای اطلاع رسانی درست درباره چگونگی برخورد با کروناویروس هستند.

به گفته کوهی شوریجه، خبرنگاران و اصحاب رسانه را در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا ویروس هستند که مستند سازی صحنه های افتخار آفرین را به عهده دارند و خود دیده نمی شوند.

فعالان فضای مجازی در جهت رفع شبهات اقدام کنند


این فعال فضای مجازی استان فارس اظهار کرد: علی رغم تلاش تمامی دست‌اندر کاران متاسفانه برخی از رسانه‌های معاند خارج از کشور سعی در بزرگنمایی مشکلات دارند که لازم است اصحاب رسانه با همکاری فعالان فضای مجازی از بازنشر مطالب غیر واقعی خودداری کنند و در جهت رفع شبهات  اقدام کنند.

مدیر کانون بسیج رسانه «شهید رهبر» سپاه ناحیه «بقیه الله (عج) » شیراز در پایان از خبرنگاران و اصحاب رسانه که طی حرکتی خودجوش برای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا، معابر شهری را ضد عفونی و میکروب زدایی کردند تا شهروندان کمتر در معرض خطر ابتلا به این ویروس شوند تشکر کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.