کرونا را شکست می دهیم

ضمن قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه فارس در زمینه پوشش اخبار مربوط به کرونا ویروس، گفت: اصحاب رسانه با حضور خود جلوه های ایثار خادمان سلامت را به نمایش می گذارند.

به گزارش پیام خبر، رضا کوهی شوریجه ضمن قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه فارس در زمینه پوشش اخبار مربوط به کرونا ویروس گفت: رسانه‌ها با انتشار اخبار صحیح و دقیق از گسترش شایعات و اضطراب در بین مردم جلوگیری می کنند.

مدیر کانون بسیج رسانه «شهید رهبر» سپاه ناحیه «بقیه الله (عج) » شیراز، صمیمانه از همه خدمات و مجاهدت های ارزنده اصحاب رسانه تشکر کرد و افزود: عکاسان و تصویربرداران خبری با حضور فیزیکی در میدان تلاش دارند انعکاس اخبار این روزگار تلخ و نیز بازنمایی حقایق شهر و جلوه های ایثار و فداکاری همه خادمان سلامت بخصوص مجاهدت های غیر قابل وصف گروه‌های جهادی را به نمایش می گذارند.

وی، به وحدت رویه و انسجام در اطلاع‌رسانی تاکید کرد و اظهار کرد: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مسئولان و مردم، بازوی توانمند برای اطلاع رسانی درست درباره چگونگی برخورد با کروناویروس هستند.

به گفته کوهی شوریجه، خبرنگاران و اصحاب رسانه را در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا ویروس هستند که مستند سازی صحنه های افتخار آفرین را به عهده دارند و خود دیده نمی شوند.

فعالان فضای مجازی در جهت رفع شبهات اقدام کنند


این فعال فضای مجازی استان فارس اظهار کرد: علی رغم تلاش تمامی دست‌اندر کاران متاسفانه برخی از رسانه‌های معاند خارج از کشور سعی در بزرگنمایی مشکلات دارند که لازم است اصحاب رسانه با همکاری فعالان فضای مجازی از بازنشر مطالب غیر واقعی خودداری کنند و در جهت رفع شبهات  اقدام کنند.

مدیر کانون بسیج رسانه «شهید رهبر» سپاه ناحیه «بقیه الله (عج) » شیراز در پایان از خبرنگاران و اصحاب رسانه که طی حرکتی خودجوش برای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا، معابر شهری را ضد عفونی و میکروب زدایی کردند تا شهروندان کمتر در معرض خطر ابتلا به این ویروس شوند تشکر کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.