کد خبر: 4545
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
نشست خبری محمدرضا امیری، فرماندار شیراز

فرماندار شیراز گفت: برای توزیع اقلام بهداشتی برای پاکبانان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، تصمیمات و تدابیری در نظر گرفته شده است.

به گزارش پیام خبر، محمدرضا امیری، در بازدید از فعالیت تشکل ها و سازمان‌های مردم نهاد مقابله با ویروس کرونا، گفت: همراهی و همدلی مردم و مسئولان، در ریشه کنی کرونا موثر است.

فرماندار شیراز ادامه داد: حضور شهرداری شیراز و سازمان های مردم نهاد برای انجام اقدامات پیشگیرانه مقابله با کرونا قابل قدردانی است و در ریشه کنی بیماری نقش بسزائی دارد.

وی اضافه کرد: سازمان های دانش آموزی و ستاد مردم نهاد مقابله با کرونا با شهرداری شیراز تعامل خوبی برای ضدعفونی کردن نقاط مختلف شهر دارند و امیدواریم با رفع کمبود اقلام بهداشتی در روزهای آتی، شاهد روند بهتری در شهر باشیم.

امیری با اشاره به لزوم حفاظت از سلامت پاکبانان، عنوان کرد: برای توزیع اقلام بهداشتی برای پاکبانان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، تصمیمات و تدابیری در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، فرماندار شیراز با حضور معاون خدمات شهری شهرداری و شهردار منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز و جمعی از نمایندگان تشکل ها و سازمان های مردم نهاد از اقدامات نهادهای عمومی و سازمان مردمی مقابله با کرونا به نام «جوانان شیرازی» در مقابله با ویروس کرونا بازدید کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.