کد خبر: 4547
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
علی اکبر رامجردی، نشست خبری مجمع تامین سلامت استان فارس

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: جمع مبلغ اهدائی خیرین فارس برای پیشگیری از بیماری کرونا به ۹ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش پیام خبر، علی اکبر رامجردی، با اشاره به اینکه خیرین استان فارس در پیشگری از کرونا، سنگ تمام گذاشته اند، گفت: جمع مبلغ اهدائی خیران فارس برای پیشگیری از بیماری کرونا به ۹ میلیارد ریال رسیده است.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس افزود: «سید مصطفی زمان ثانی»، خیر پیشکسوت عرصه سلامت، در این طرح ۳۵۰میلیون تومان، اهدا کرده است.

وی اضافه کرد: کمک های خیران فارس، همچنان برای مقابله با این بیماری ادامه دارد که کمک های دریافت شده بر اساس نیاز سنجی  دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نیت خیرین، اولویت بندی شده و به مصرف می رسد.

رامجردی از تهیه ماسک برای پاکبانان از محل کمک خیران فارس خبر داد و عنوان کرد: ۱۰ هزار ماسک برای پاکبانان، خریداری شده که با نظارت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، ارسال و توزیع می شود.

وی اعلام کرد: تا کنون از کمک خیران فارس، ۱۵ هزار لباس و عینک محافظ جهت کادر درمان، ۹۹ هزار ماسک فلیتر دار و ساده، ۱۴ هزار لباس و ملحفه بیمارستانی، و ۱۴هزار ظروف مواد ضد عفونی کننده، تهیه شده است.

گفتنی است، خیران استان برای مشارکت در پیشگیری از بیماری کرونا می توانند از طریق شماره حساب ۲۴۰۱۴۷۱۴۵ و شماره کارتی که برای این کمک ها به شماره ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۴۴۷۹۹ بانک رفاه، به نام مجمع خیرین تامین سلامت فارس، اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.