کد خبر: 4556
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
 • خبرنگار: سهیلا ستایش
 • چاپ
دبیر کل سازمان جهانی شهرهای هوشمند

دبیرکل سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار«WeGO» طی پیامی در پاسخ به نامه شهردار شیراز مبنی بر توقف تحریم های ظالمانه علیه ایران در شرایط شیوع ویروس کرونا اعلام کرد این سازمان به دنبال هر اقدام ممکن در راستای تلاش های جنابعالی در خصوص رفع تحریم ها است.

به گزارش پیام خبر، کیونگ یول لی، دبیرکل سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار«WeGO» طی پیامی در پاسخ به نامه شهردار شیراز مبنی بر توقف تحریم های ظالمانه علیه ایران در شرایط شیوع ویروس کرونا اعلام کرد این سازمان به دنبال هر اقدام ممکن در راستای تلاش های جنابعالی در خصوص رفع تحریم ها خواهد بود، در متن این پیام خطاب به حیدر اسکندرپور، شهردار شیراز آمده است:

در آغاز کلام، مایلم عمیق ترین مراتب تسلیت خود را بابت قربانیان ویروس کرونا که جهان و جهانیان را شدیدا در معرض خطر قرار داده است اعلام نمایم. بعنوان یک شهروند کره جنوبی که کشورش به شدت تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته، آلام مردم بزرگ ایران را که از این ویروس رنج می برند کاملا درک می نمایم اما، مطمئن هستم ما با شرایط سخت کنونی مبارزه کرده و دیر یا زود بر آن غلبه خواهیم کرد.

همچنین در خصوص اینکه تحریم ها باعث می شوند مردم ایران از جمله شهروندان شیراز که باید سریعا مداوا شوند بی دلیل به سختی و مشقت بیفتند  کاملا با جنابعالی موافق هستم، شیراز بعنوان یکی از اعضای ارزشمند سازمان؛ شایسته زندگی شادتر، هوشمندتر و فعال تری است، سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار «WeGO» به دنبال هر اقدام ممکن در راستای تلاش های جنابعالی خواهد بود.

به امید همکاری نزدیک با جنابعالی برای ایجاد و بهبود آینده ای شاد، هوشمند و پایدار

پیش از این شهردار شیراز در راستای استفاده از ظرفیت های بین المللی این نهاد برای رساندن صدای شهروندان به گوش همه جهان طی نامه ای به شهرهای دوست و خواهر خوانده و سازمان های بین المللی نوشته بود: تحریم های ظالمانه در شرایط شیوع ویروس کرونا مصداق بارز جنایت جنگی است و اینجانب به نمایندگی از شهروندان فرهیخته شیراز از همکاران خود در سرتاسر جهان و مسئولین سازمان های بین المللی در حوزه مدیریت شهری انتظار دارم خواستار لغو تحریم های ظالمانه شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.