نشست خبری مسئولین حرم مطهر امامزاده ابراهیم (ع) در شیراز حجت الاسلام صفری گرایی

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه موقوفات فارس حامی مدافعان سلامت هستند، گفت: موقوفات فارس برای مقابله با ویروس کرونا به میدان آمدند.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام رحیم صفری گرایی، با اشاره به اینکه موقوفات فارس حامی مدافعان سلامت هستند، گفت: موقوفات فارس برای مقابله با ویروس کرونا به میدان آمدند.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه فارس تاکید کرد: از محل موقوفه «معزالوزاره»، به نیت دفع بلا و سلامتی بیماران و کادر درمان بیمارستان های «علی اصغر (ع)» و «شهید چمران» شیراز از شب جمعه این هفته و به مدت سه شب جمعه به عنوان شب زیارتی حضرت سیدالشهدا (ع) شام تبرکی برای بیماران و کادر درمان این 2 بیمارستان تامین می شود.

وی با تاکید بر اینکه با همکاری موقوفه «میرزا فتحعلیخان صاحبدیوان» و با اعتبار یک میلیارد ریال بسته های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی کننده ویژه خانواره ها و اقشار کم درآمد شهرشیراز تهیه و توزیع می شود، افزود: به همت گروه جهادی حرم مطهر حضرت «علی بن حمزه (ع)» شیراز و با استفاده از دانش و توان علمی یکی از شرکت های دانش بنیان استان محلول ضدعفونی و ماسک توسط بقعه متبرکه حضرت علی بن حمزه (ع) تولید می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تاکنون روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تا سه هزار ماسک تولید و توزیع شده است و در میان مردم به صورت رایگان توزیع شده است، یادآور شد: تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی ویژه گندزدایی معابر شهری و سطوح تهیه شده و همچنین ۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده دست تولید شده براساس فناوری نانو و ذرات نانونقره تولید و توزیع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.