نمای یک روز بارانی در شیراز

بیشترین میزان بارندگی امروز در شمال خوزستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، برخی نقاط استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، غرب استان های کردستان و آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز و تهران خواهد بود.

به گزارش پیام خبر، صادق ضیاییان، درباره وضعیت هوای مناطق مختلف با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز ۲۸ اسفند، گفت: در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، شمال خلیج فارس، بخش هایی از جنوب کشور، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات نقاط سردسیر زاگرس مرکزی، البرز مرکزی و شمال غرب بارش برف پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: شدت بارش در این روز در شمال خوزستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، برخی نقاط استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، غرب استان های کردستان و آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز و تهران می باشد.

وی ادامه داد: در این روز در استان های خوزستان، ایلام و کرمانشاه در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود و شمال خلیج فارس نیز مواج خواهد بود.

ضیاییان گفت: روز پنجشنبه و در آخرین روز سال ۹۸ در اکثر مناطق کشور به جز استان سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان، در بعضی ساعات بارش رخ خواهد داد.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: از بعدازظهر از میزان ابری بودن و بارندگی ها به تدریج از سمت غرب کاسته می شود و عمده بارش ها در شمال شرق و شرق کشور خواهد بود.

ضیاییان گفت: روز جمعه نیز بارندگی در شمال شرق و شرق کشور ادامه خواهد داشت و اول فروردین، سامانه بارشی از کشور خارج می شود.

وی درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: آسمان تهران نیز امروز نیمه ابری در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی رگبار باران و وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

ضیاییان افزود: آسمان تهران روز پنجشنبه آخر سال نیمه ابری، به تدریج کاهش ابر، گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود و دمای هوای تهران در این روز در گرم ترین زمان ۲۰ درجه بالای صفر خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.