سردار سرتیپ دوم سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس

فرمانده سپاه فجر فارس، از انعقاد تفاهمنامه میان سپاه فجر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهمنامه، 200 نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی فارس و درمانگاه بقیه الله (عج) سپاه فارس برای مقابله با کرونا در شیراز اختصاص داده شده است.

به گزارش پیام خبر، سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی، در حاشیه بازدید از ورودی ها و ایستگاه های غربالگری شهر شیراز، گفت: تلاش امروز پرستاران و کادر درمان فارس برای مبارزه با کرونا، یادآور ایثار جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه فجرفارس افزود: سپاه نیز، ظرفیت های خود برای مقابله با کرونا به کار گرفته است که از نمونه های آن می توان به تشکیل قرارگاه زیستی برای رصد در استان اشاره کرد.

وی با اشاره به آماده باش سپاه و بسیج برای کمک به مردم در مقابل کرونا، عنوان کرد: با محتکران اقلام بهداشتی توسط بسیج و سپاه برخورد شده و 60 هزار لیتر الکل طبی و بیش از 55 هزار عدد ماسک کشف شده برای توزیع به مسئولان مربوطه تحویل شده است.

سردار غیاثی ادامه داد: توزیع 6 هزار و 500 بسته حمایتی و معیشتی سپاه فجر در بین افراد نیازمند در مناطق محروم و تهیه 500 سری جهیزیه برای زوج های جوان استان، ضدعفونی معابر پرتردد شهر و غیره از اقدامات سپاه فجر فارس در این ایام است.

وی از انعقاد تفاهمنامه میان سپاه فجر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهمنامه، 200 نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی فارس و درمانگاه بقیه الله (عج) سپاه فارس برای مقابله با کرونا در شیراز اختصاص داده شده است.

فرمانده سپاه فجر افزود: گروه های جهادی بسیج در ضد عفونی اماکن و تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم پیشرو هستند و پایگاه های مقاومت بسیج با نظارت شبکه بهداشت، روزانه 35 هزار عدد ماسک تولید و توزیع می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل