ضد عفونی پمپ بنزین های شیراز برای مقابله با کرونا توسط هیئت مذهبی «منتظران وصل»

دبیر هیئت مذهبی «منتظران وصل» با اشاره به اهمیت مشارکت‌های مردمی در کنترل شیوع ویروس کرونا، از کارهای مختلف هیئت مذهبی «منتظران وصل» خبر داد و گفت: ضد عفونی کردن بعضی از جایگاه‌های سوخت از جمله جایگاه سوخت واقع در چهار راه «پانزده خرداد» از سوی اعضا هیئت انجام شده است.

به گزارش پیام خبر، علی رضایی، با اشاره به اهمیت مشارکت‌های مردمی در کنترل شیوع ویروس کرونا، از کارهای مختلف هیئت مذهبی «منتظران وصل» خبر داد و گفت: ضد عفونی کردن بعضی از جایگاه‌های سوخت از جمله جایگاه سوخت واقع در چهار راه «پانزده خرداد» از سوی اعضا هیئت انجام شده است.

دبیر هیئت مذهبی «منتظران وصل» با اشاره به اینکه این حرکت خداپسندانه به همت هیئت و با همکاری بسیج مداحان سپاه ناحیه «بقیه الله (عج) » شیراز انجام شد، افزود: همچنین به منظور فرهنگ سازی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا دستکش هایی بین رانندگان در این جایگاه سوخت توزیع و از آنها خواسته شد با استفاده از اصول بهداشتی اقدام به سوختگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: اعضا این هیئت مذهبی همچنین در اقدامی نمادین سوختگیری خودروهای شهروندان در جایگاه سوخت «پانزده خرداد» را انجام داده و از آنها خواستند بدون پیاده شدن از خودرو از مسئول پمپ بنزین بخواهند خودرو را سوختگیری کند.

دبیر هیئت مذهبی «منتظران وصل» با بیان اینکه اعضا این هیئت در روزهای گذشته اقدام به ضد عفونی کردن اماکن و خیابان های مختلف کرده اند، خاطرنشان کرد: در ادامه این کارهای خداپسندانه، شب جمعه با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی ازمحل موقوفه «معزالوزرا» در بیمارستان های «حضرت علی اصغر (ع) » و «شهید چمران» اطعام توزیع خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه توزیع بسته معیشتی شامل اقلام خوراکی مختلف در مناطق محروم از اقدامات دیگری است که توسط این هیئت انجام خواهد شد، گفت: بسته های بهداشتی حاوی دستکش، ژل شستشوی دست و مایع ضد عفونی کننده نیز با هزینه موقوفه «صاحب دیوان» توسط اعضای هیئت در مناطق محروم‌ شیراز توزیع می‌شود.

رضایی با اشاره به اینکه هر شب برخی پمپ بنزین ضدعفونی و گند زدایی می شود و از فرداشب ان شالله بسته های بهداشتی و غذایی بین مردم کم بضاعت تقسیم خواهیم کرد، تاکید کرد: تعدادی از این بسته ها قرار است بین کارتن خواب ها و دست فروش های سر چهارراه تقسیم شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل