دادگستری

دادستان مرکز استان فارس با اشاره به اینکه با منازل مبله که به مسافران احتمالی خدمات ارائه کنند، برخورد خواهد شد گفت: بیش از ۹۵ درصد خودروهای ورودی به استان، از مبادی ورودی استان خودروهای بومی استان هستند و ترددها از مبادی ورودی و خروجی استان رصد می شود.

به گزارش پیام خبر، حیدر آسیابی، با اشاره به اینکه در راستای احقاق حقوق عامه و تضمین سلامت شهروندان مردم استان فارس و نظارت بر تردد استان فارس به خاطر شیوع کرونا، بر ترددها و محدودیت های تردد نظارت می شود، گفت: با هماهنگی های خوب انجام شده، حضور پررنگ نیروی انتظامی و سپاه در مبادی ورودی استان و شهرها را شاهد هستیم.

دادستان مرکز استان فارس با اشاره به اینکه بیش از 95 درصد خودروهای ورودی به استان، از مبادی ورودی استان خودروهای بومی استان هستند و ترددها از مبادی ورودی و خروجی استان رصد می شود، تاکید کرد: دستورات از دادستان مرکز استان و دادستان شهرستان ها صادر شده که بر محدودیت تردد که مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور و مصوبه ستاد استانی است نظارت انجام شود.

وی تاکید کرد: وضعیت تردد و کنترل ترددها در حالت خوبی به سر می برد و نظارت ها تا پایان نوروز ادامه خواهد داشت.

آسیابی با اشاره به اینکه با منازل مبله که به مسافران احتمالی خدمات ارائه کنند، برخورد خواهد شد و برای این مهم شعبه ویژه در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: شعبه 22 دادیاری دادسرای شیراز برای تخلفات خانه مبله ها در تمام نوروز دایر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه با توحه به هماهنگی های صورت گرفته امیدواریم مردم به فارس سفر نکنند، تاکید کرد: تمام مراکز گردشگری، هتل ها، مهمانسراها، فست فود ها و رستوران ها تعطیل است و با توجه به اینکه شهرداری هم نباید اجازه بدهد در پارک ها و فضای عمومی مسافران چادر برپا کنند و از سوی دیگر تا چهارم فروردین بارندگی خواهیم داشت از این رو اگر کسی به فارس سفر کند چون جایی برای بیتوته ندارد و با مشکل حاد برخورد خواهد کرد.

آسیابی با اشاره به اینکه از همه دستندردکاران امر مبارزه با کرونا، جمله کادر درمانی، پلیس و سپاه کمال تشکر را داریم، یادآور شد: امید است با این اقدامات بتوانیم در مبارزه با ویروس کرونا موفق باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.