کد خبر: 4591
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
سردار رهام بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی فارس

فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه نظارت بر تردد جاده ای از شمالی ترین تا جنوبی ترین نقطه استان شکل گرفته و این نظارت ها از شرقی ترین تا غربی نقطه استان هم پیگیری می شود، گفت: مردم از ترددهای غیرضروری جاده ای و شهری خودداری کنند.

به گزارش پیام خبر، سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی، ضمن تشکر مردم شیراز و فارس به خاطر مساعدت و در خانه ماندن، گفت: از امروز پیک مسافرت هاست و برخی فکر می کنند سفر کردن و با مقداری رعایت بهداشت شکل می گیرد که اینجور نیست و تنها با در خانه ماندن زنجیره این بیماری قطع می شود.

فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه نظارت بر تردد جاده ای از شمالی ترین تا جنوبی ترین نقطه استان شکل گرفته و این نظارت ها از شرقی ترین تا غربی نقطه استان هم پیگیری می شود، اظهار کرد: پلیس با تمام توان خود پای کار آمده است، مردم از ترددهای غیرضروری جاده ای و شهری خودداری کنند و امیداست با توکل به خدا و همت مردم، روز به روز شیوع کرونا کمتر شود.

رئیس پلیس فارس با اشاره به اینکه از دیروز افزایش درصد مثبت شدن ویروس کرونا را شاهد هستیم که خوب نیست، تاکید کرد: امسال نسبت به سال گذشته 50 درصد کاهش سفر جاده ای را شاهد هستیم و به همین اندازه که کم شده سرعت خودروها بیشتر شده است که باعث تصادف می شود و همین امروز به خاطر سرعت غیر مجاز و یک تصادف سه نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

وی با تاکید بر اینکه ان شا الله، این بیماری تمام می شود و لبخند را به لب مردم بر می گردد، گفت: ما به دنبال برگرداندن افراد نیستیم اما هر کسی علائم این مریضی را داشت به مدت 15 روز قرنطینه خواهیم کرد و هموطنان بدانند اگر فردی برای مسافرت به شیراز می آید در این برهه از زمان در شیراز جایی برای سفر و استراحت نخواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.