کادر درمانی بیماری کرونا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به شناسایی ۵۰ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس، گفت: تعداد مبتلایان به ۴۵۷ نفر افزایش یافت.

به گزارش پیام خبر، عبدالرسول همتی، با اشاره به شناسایی ۵۰ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس، گفت: با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به ۴۵۷ نفر رسیده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، مورد فوتی ناشی از ابتلا به کروناویروس در فارس گزارش نشده است، افزود: هم اکنون ۵۰ درصد از مبتلایان در بیمارستان بستری هستند و ۳۱ درصد از مبتلایان نیز به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می برند و تاکنون ۷۱ نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی با تاکید مجدد بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی و پرهیز از ترددهای غیرضروری، یادآور شد: مردم می توانند با در خانه ماندن، دست اندرکاران حوزه سلامت را یاری کنند.

دکتر همتی توصیه کرد: عموم مردم فارس می توانند اخبار و اطلاعات موردنیاز خود را از وبگاه اختصاصی بیماری کووید۱۹ به نشانی اینترنتی https://corona.sums.ac.ir دریافت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل