کد خبر: 4613
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
دفتر کارگزاری شعبه ۴ تامین اجتماعی شیراز

مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی فارس گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی که نیاز مبرم به صدور دفترچه درمانی دارند، می توانند در روزهای تعطیل دوم، سوم، چهارم و دوازدهم فروردین ماه به شعب و کارگزاری های کشیک مراجعه کنند.

به گزارش پیام خبر، مسعود عطایی نژاد از فعالیت مراکز کشیک نوروزی صدور دفترچه تامین اجتماعی فارس، خبر داد و گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی که نیاز مبرم به صدور دفترچه درمانی دارند، می توانند در روزهای تعطیل دوم، سوم، چهارم و دوازدهم فروردین ماه به شعب و کارگزاری های کشیک مراجعه کنند.

مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی فارس افزود: در سایر ایام اداری نوروز، شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی فارس، آماده ارائه خدمات بیمه ای به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران هستند.

وی اضافه کرد: اما توصیه می شود بنا به حساسیت روزهای اخیر و کنترل بیماری کرونا از مراجعه ضروری به تامین اجتماعی خودداری و خدمات از طریق سامانه اینترنتی eservices.tamin.ir دریافت و پیگیری شود.

عطایی نژاد با اشاره به امکان ثبت غیر حضوری صدور دفترچه درمانی اعلام کرد: افرادی که نیاز مبرم به صدور دفترچه درمانی دارند، می توانند از طریق سامانه اینترنتی تامین اجتماعی ذکر شده، در منزل، درخواست خود را ثبت کنند و با مراجعه به شعبه و یا کارگزاری تامین اجتماعی انتخابی و بدون معطلی دفترچه خود را دریافت کنند.

مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی فارس ادامه داد: بیمه شدگانی که دفترچه آنان تا پایان بهمن ماه اعتبار داشته، این اعتبار تا پایان فروردین ماه تمدید شده و نیازی به مراجعه به تامین اجتماعی برای تمدید دفترچه ندارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل