کد خبر: 4685
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
اورژانس

مدیر روابط عمومی اورژانس فارس با اشاره به ماموریت های اورژانس فارس در بازه زمانی ۲۷ اسفند ۹۸ تا ۷ فروردین ۹۹ گفت: تعداد کل این ماموریت ها نسبت به دوره مشابه ۳۰ درصد کاهش یافته است.

به گزارش پیام خبر، حسن همتی، با اشاره به ماموریت های اورژانس فارس در بازه زمانی ۲۷ اسفند ۹۸ تا ۷ فروردین ۹۹، گفت: تعداد کل این ماموریت ها نسبت به دوره مشابه ۳۰ درصد کاهش یافته است.

مدیر روابط عمومی اورژانس فارس با اشاره به اینکه در سال گذشته تعداد ماموریت ها در این بازه زمانی هست هزار و ۷۵ مورد بود که امسال به پنج هزار و ۶۳۱ مورد رسیده است، افزود: حوادث ترافیکی در سال گذشته و در این بازه زمانی، یک هزار و ۲۴۴ مورد بود که امسال به ۷۱۳ مورد رسیده است.

وی با اشاره به اینکه به تعداد مصدومین حوادث ترافیکی در مدت ذکر شده، گفت: در این مدت زمان ۶۰۰ نفر از مصدومین بستری و ۲۴۵ نفر هم به صورت سرپایی درمان شدند و متاسفانه ۱۱ نفر هم دارفانی را وداع گفتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.