کودکان کار - کودک کار - گل فروش

مدیر موسسه خیریه «آسمانیان مهربان شهر راز» گفت: توزیع پک های بهداشتی با هدف پیشگیری از بیماری کرونا و حمایت از سلامت کودکان کار و خیابانی در سطح شهر شیراز از 29 اسفند آغاز شده و تا پایان بحران شیوع کرونا ادامه دارد.

«مهدی محلاتی»، با اشاره به تهیه پک بهداشتی برای کودکان کار، گفت: بیش از 200 بسته حاوی لوازم بهداشتی برای کودکان کار در موسسه خیریه «آسمانیان مهربان شهر راز» در شیراز تهیه شد که میان کودکان شیراز توزیع می شود.

مدیر موسسه خیریه «آسمانیان مهربان شهر راز»، افزود: این پک های بهداشتی، شامل محلول ضد عفونی، ماسک، دستکش و بروشور آموزشی پیشگیری از بیماری کرونا است که با هدف حمایت از سلامت کودکان کار و خیابانی در سطح شهر شیراز تهیه و توزیع می شود که این توزیع از 29 اسفند آغاز شده و تا پایان بحران شیوع کرونا ادامه دارد.

وی با اشاره به حضور مددکاران و کارشناسان این مرکز در زمان توزیع بسته های بهداشتی میان کودکان کار، عنوان کرد: تیم تخصصی برای آموزش به کودکان کار اعزام شده است تا ضمن ارائه مشاوره به کودکان و توجیه اینکه برای حفظ سلامت خود و خانواده در خانه بمانند برای توزیع بسته ها اعزام می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل