کد خبر: 4691
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
سردار  رهام بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی فارس

با تاکید بر کنترل شدید ورودی ها و خروجی های سطح استان و به ویژه شهر شیراز، گفت: طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا از امروز همزمان با سایر مناطق کشور در سطح استان آغاز شد.

به گزارش پیام خبر، سردار رهام بخش حبیبی گفت: طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، همزمان با سایر مناطق کشور از امروز به صورت ویژه در سطح استان فارس آغاز شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: از شهروندان و هم استانی های عزیز تقاضا داریم تا از مسافرت های نوروزی صرف نظر کنند و در خانه بمانند تا زنجیره این بیماری قطع شود.

رئیس پلیس فارس با بیان اینکه این طرح در سراسر استان اجرایی شده است، گفت: در این راستا از محدود افرادی که به استان فارس سفر کرده اند، درخواست داریم تا هر چه زودتر به محل زندگی خود برگردند.

سردار حبیبی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و مشارکت مردم در راستای اجرای این طرح، افزود: بدون شک پلیس با محدود کسانی که بخواهند در اجرای این طرح خلل وارد کنند، برخورد قانونی داشته و ضمن جریمه پنج میلیون ریالی، خودروهای آنان را تا یک ماه توقیف خواهد کرد.

وی با تاکید بر اجرای قاطع این طرح توسط پلیس، افزود: محورهای فرعی نیز توسط گشت های سیار کنترل و از ورود افراد غیر بومی به سطح شهرها جلوگیری خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل