فاطمه دهقانی، مدیر شعب پست بانک فارس

مدیر شعب پست بانک استان فارس گفت: پست بانک ایران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از واحدهای تولیدی خرد داخلی و همچنین کمک به اقشار کم درآمد جامعه همزمان با پایان سال 98 و شروع ایام نوروز طرح «تسهیم شادی با رونق تولید ملی» را با مدیریت هزینه های تبلیغاتی در استان فارس اجرا کرد.

به گزارش پیام خبر، فاطمه دهقانی گفت: پست بانک ایران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از واحدهای تولیدی خرد داخلی و همچنین کمک به اقشار کم درآمد جامعه همزمان با پایان سال 98 و شروع ایام نوروز طرح «تسهیم شادی با رونق تولید ملی» را با مدیریت هزینه های تبلیغاتی در استان فارس اجرا کرد.

مدیر شعب پست بانک استان فارس افزود: این طرح به پیشنهاد دکتر «شیری»، مدیرعامل پست بانک ایران در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمده و بر اساس این طرح بخشی از بودجه روابط عمومی از محل صرفه جویی هزینه های جاری و مدیریت هزینه های تبلیغات غیرضروری نظیر خرید و چاپ سررسید و تقویم، برای خرید چندصد جفت کفش از واحدهای تولیدی ایرانی که دچار کمبود نقدینگی و مشکل در فروش محصولات هستند برای توزیع در مناطق محروم اختصاص داده شده است.

وی اظهار کرد: در همین راستا در استان فارس نیز این کارخداپسندانه در برخی از نقاط محروم و روستایی انجام شد و کفش های خریداری شده در اختیار نیازمندان علی الخصوص دانش آموزان دبستانی قرار گرفت.

دهقانی افزود: پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و روستایی کشور با در اختیار داشتن بزرگترین زنجیره بانکی، خدمات متنوع بانکی را به هموطنان شهری و روستایی در اقصی نقاط کشور ارائه می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل