کد خبر: 4715
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
اکرام

در سال ۹۸ حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در فارس ۸۱۴ میلیارد و ۶۱۹ میلیون و ۹۵ هزار و ۴۶۴ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته ۸۱۴ میلیارد و ۶۱۹ میلیون و ۹۵ هزار و ۴۶۴ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند که با این حرکت نوع دوستانه آرامش را به خانه های آنان هدیه دادند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر ۸۱ هزار و ۵۲۷ نفر حامی در استان وجود دارد، افزود: از این تعداد، ۵۰ هزار و ۱۶۸ نفر حامی ایتام و مابقی حامی فرزندان محسنین هستند که حمایت از ۲۳ هزار و ۶۰۲ فرزند معنوی خود را بر عهده دارند که تعداد ۹ هزار و ۹۵۷ نفر از فرزندان ایتام و مابقی از فرزندان محسنین هستند.

مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: در طرح اکرام ایتام و محسنین، حامیان ایتام میزان ۵۲۰ میلیارد و ۵۹۷ میلیون و ۵۹۸ هزار و ۷۹۶ ریال و حامیان محسنین نیز ۲۹۴ میلیارد و ۲۱ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۸۵۰ ریال  به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

بذرافشان میانگین سرانه دریافتی فرزندان ایتام و محسنین را در سال گذشته ۲ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۲۳۶ ریال اعلام کرد و افزود: در این مدت میزان سرانه پرداختی هر حامی ۸۳۲ هزار و ۶۶۸ ریال بوده است و درآمد کل طرح اکرام نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است.

شایان ذکر است نیکوکاران استان می توانند از طریق سایت ekram.emdad.ir بدون واسطه، فزرند مورد نظر خود را انتخاب و با دریافت شماره حساب، مبلغی را که تمایل دارند؛ به صورت مستقیم به حساب فرزند معنوی خود واریز کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.