کد خبر: 4732
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
 • خبرنگار: سهیلا ستایش
 • چاپ
سردار حبیبی

سردار حبیبی خطاب به شهروندان تاکید کرد: خودروی شهروندان حاضر در معابر و تفرجگاه ها در صورت تخطی و سرپیچی از دستورات پلیس ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شود و چنانچه پافشاری کنند تا یک ماه خودرو آنها توقیف می شود.

به گزارش پیام خبر، فرماندهی انتظامی فارس در بازدید از اداره ماشین آلات شهرداری شیراز گفت: پلیس و شهرداری شیراز طی روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در سطح شهر به صورت جدی حضور دارند و از تجمع و حضور شهروندان در تفرجگاه ها، پارکها و سایر مکان های عمومی جلوگیری می کنند.

 سردار رهام بخش حبیبی خطاب به شهروندان تاکید کرد: خودروی شهروندان حاضر در معابر و تفرجگاه ها در صورت تخطی و سرپیچی از دستورات پلیس ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شود و چنانچه پافشاری کنند تا یک ماه خودرو آنها توقیف می شود.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری شیراز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همچون ضدعفونی معابر افزود: از این اقدامات پیشگیرانه رضایت دارم و خرسندم که شهردار شیراز این همه دل نگران آرامش و آسایش شهروندان است.

شهردار شیراز نیز در این بازدید مشترک گفت: سلامتی همه شهروندان اولویت اصلی همه دستگاه ها است از این رو در تاریخ های ۱۲ و ۱۳ فروردین واحد اجراییات شهرداری شیراز با هماهنگی و پشتیبانی فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راهور به صورت جدی با افرادی که در تفرج گاه ها و پارکهای حاشیه ای معابر حضور پیدا کنند، برخورد می کنیم.

حیدر اسکندرپور اضافه کرد: اگر شهروندان با شهرداری و نیروی انتظامی همراهی نکنند مجبور به استفاده از برخوردهای قهری، جریمه و توقیف خودرو هستیم.

بر اساس این گزارش، سردار حبیبی فرماندهی انتظامی فارس، ابراهیمی معاون دادستان و شهردار شیراز از اقدامات انجام شده در اداره ماشین آلات شهرداری شیراز در خصوص تجهیز و ارتقای ماشین آلات ضدعفونی معابر جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.