کد خبر: 4732
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
 • خبرنگار: سهیلا ستایش
 • چاپ
سردار حبیبی

سردار حبیبی خطاب به شهروندان تاکید کرد: خودروی شهروندان حاضر در معابر و تفرجگاه ها در صورت تخطی و سرپیچی از دستورات پلیس ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شود و چنانچه پافشاری کنند تا یک ماه خودرو آنها توقیف می شود.

به گزارش پیام خبر، فرماندهی انتظامی فارس در بازدید از اداره ماشین آلات شهرداری شیراز گفت: پلیس و شهرداری شیراز طی روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در سطح شهر به صورت جدی حضور دارند و از تجمع و حضور شهروندان در تفرجگاه ها، پارکها و سایر مکان های عمومی جلوگیری می کنند.

 سردار رهام بخش حبیبی خطاب به شهروندان تاکید کرد: خودروی شهروندان حاضر در معابر و تفرجگاه ها در صورت تخطی و سرپیچی از دستورات پلیس ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شود و چنانچه پافشاری کنند تا یک ماه خودرو آنها توقیف می شود.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری شیراز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همچون ضدعفونی معابر افزود: از این اقدامات پیشگیرانه رضایت دارم و خرسندم که شهردار شیراز این همه دل نگران آرامش و آسایش شهروندان است.

شهردار شیراز نیز در این بازدید مشترک گفت: سلامتی همه شهروندان اولویت اصلی همه دستگاه ها است از این رو در تاریخ های ۱۲ و ۱۳ فروردین واحد اجراییات شهرداری شیراز با هماهنگی و پشتیبانی فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راهور به صورت جدی با افرادی که در تفرج گاه ها و پارکهای حاشیه ای معابر حضور پیدا کنند، برخورد می کنیم.

حیدر اسکندرپور اضافه کرد: اگر شهروندان با شهرداری و نیروی انتظامی همراهی نکنند مجبور به استفاده از برخوردهای قهری، جریمه و توقیف خودرو هستیم.

بر اساس این گزارش، سردار حبیبی فرماندهی انتظامی فارس، ابراهیمی معاون دادستان و شهردار شیراز از اقدامات انجام شده در اداره ماشین آلات شهرداری شیراز در خصوص تجهیز و ارتقای ماشین آلات ضدعفونی معابر جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.