کد خبر: 4761
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
بورس

شاخص کل بورس و اوراق بهادار اولین روز کاری خود در هفته جاری را با رشد ۱۰۵۴۶ واحدی و قرار گرفتن در ارتفاع ۵۵۸ هزار و ۲۰۴ واحد آغاز کرد.

به گزارش پیام خبر، امروز شنبه ۱۶ فرردین، شاخص کل بورس و اوراق بهادار اولین روز کاری خود در هفته جاری را با رشد ۱۰۵۴۶ واحدی و قرار گرفتن در ارتفاع ۵۵۸ هزار و ۲۰۴ واحد آغاز کرد.

بر اساس جدول نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل بورس صبح امروز نمادهای فولاد، وبملت، شتران، پارس، رمپنا، شپنا و ومعائن به ترتیب با ۵۶، ۵۲۰، ۴۱۳، ۳۹۳، ۳۷۷، ۳۷۴ و ۳۶۸ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس گذاشتند.

صبح امروز نمادهای وتجارت - بانک تجارت، وبملت - بانک ملت، ونوین - بانک‌اقتصادنوین، فاراک - ماشین‌ سازی‌ اراک، غنوش - نوش‌ مازندران، شپنا - پالایش نفت اصفهان و فولاد - فولاد مبارکه اصفهان در صدر لیست نمادهای پربیینده بورس قرار داشتند که همگی روند صعودی داشتند.

بنابراین گزارش، امروز (۱۶ فروردین) شاخص کل فرابورس با رشد ۱۱۸ واحدی در ارتفاع ۷ هزار و ۱۳۹ واحد قرار گرفت. صبح امروز نمادهای ذوب - سهامی ذوب آهن اصفهان، سمگا - گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، دی - بانک دی، غشهداب - کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، کرمان - س. توسعه و عمران استان کرمان، زبینا - کشاورزی و دامپروری بینالود و داوه - داروسازی آوه سینا در صدر لیست نمادهای پربیینده فرابورس قرار داشتند که همگی روند صعودی داشتند./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.