کد خبر: 4761
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
بورس

شاخص کل بورس و اوراق بهادار اولین روز کاری خود در هفته جاری را با رشد ۱۰۵۴۶ واحدی و قرار گرفتن در ارتفاع ۵۵۸ هزار و ۲۰۴ واحد آغاز کرد.

به گزارش پیام خبر، امروز شنبه ۱۶ فرردین، شاخص کل بورس و اوراق بهادار اولین روز کاری خود در هفته جاری را با رشد ۱۰۵۴۶ واحدی و قرار گرفتن در ارتفاع ۵۵۸ هزار و ۲۰۴ واحد آغاز کرد.

بر اساس جدول نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل بورس صبح امروز نمادهای فولاد، وبملت، شتران، پارس، رمپنا، شپنا و ومعائن به ترتیب با ۵۶، ۵۲۰، ۴۱۳، ۳۹۳، ۳۷۷، ۳۷۴ و ۳۶۸ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس گذاشتند.

صبح امروز نمادهای وتجارت - بانک تجارت، وبملت - بانک ملت، ونوین - بانک‌اقتصادنوین، فاراک - ماشین‌ سازی‌ اراک، غنوش - نوش‌ مازندران، شپنا - پالایش نفت اصفهان و فولاد - فولاد مبارکه اصفهان در صدر لیست نمادهای پربیینده بورس قرار داشتند که همگی روند صعودی داشتند.

بنابراین گزارش، امروز (۱۶ فروردین) شاخص کل فرابورس با رشد ۱۱۸ واحدی در ارتفاع ۷ هزار و ۱۳۹ واحد قرار گرفت. صبح امروز نمادهای ذوب - سهامی ذوب آهن اصفهان، سمگا - گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، دی - بانک دی، غشهداب - کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، کرمان - س. توسعه و عمران استان کرمان، زبینا - کشاورزی و دامپروری بینالود و داوه - داروسازی آوه سینا در صدر لیست نمادهای پربیینده فرابورس قرار داشتند که همگی روند صعودی داشتند./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.