علی همتی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی شیراز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با شناسایی بیش از یکصد مورد، اکنون شمار مبتلایان به کرونا در فارس به یک هزار و ۲۰۶ نفر رسیده است.

به گزارش پیام خبر، عبدالرسول همتی، امروز از شناسایی ۱۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: با شناسایی بیش از یکصد مورد، اکنون شمار مبتلایان به کرونا در فارس به یک هزار و ۲۰۶ نفر رسیده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: این ۱۰۶ مورد ثبت شده اخیر در پی انجام آزمایش بر روی ۷۷۲ نمونه ارسالی مورد شناسایی قرار گرفته اند.

وی با اشاره به عدم وجود آمار فوتی در اثر کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد: تا کنون شمار جان باختگان استان فارس در اثر ابتلا به کرونا تعداد ۳۶ نفر بوده است و با توجه به افزایش آمار مبتلایان در روزهای گذشته لازم است تا شهروندان با جدی گرفتن شیوع بیماری از تردد غیر ضروری خودداری کنند و سلامت خود و جامعه را به مخاطره نیندازند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: از میان کل آمار مبتلایان در فارس از ابتدا تا کنون، ۲۹۹ نفر در بیمارستان بستری هستند و ۳۶۸ نفر پس از بهبودی مرخص شده اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.