بذرافشان

مدیر کل امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: مردم نوع دوست استان فارس در سال گذشته ۲۶۸ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال صدقه پرداخت کردند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، امروز در جمع خبرنگاران گفت: مردم نوع دوست استان فارس در سال گذشته ۲۶۸ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال صدقه پرداخت کردند.  

مدیر کل امداد امام خمینی (ره) فارس، رویکرد این نهاد را استفاده و بهره مندی از شیوه‌های نوین و الکترونیکی جهت پرداخت صدقه دانست و افزود: در شرایط کنونی جامعه به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا و جلوگیری از تماس مستقیم دست‌ها با پول، همچنین عدم مراجعه مسئولان امور خیران به درب منازل و رعایت بهداشت صدقه دهندگان مردم فهیم می توانند صدقه خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی پرداخت کنند.

وی در ادامه یادآور شد: مردم نیک اندیش استان می توانند از چندین درگاه به صورت غیر حضوری کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند، کد USSD کمیته امداد فارس که با شماره گیری #۲*۰۷۱*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه قابل پرداخت است و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶ و شماره حساب ۰۱۰۱۲۷۳۰۷۳۰۰۰ که به دریافت کمک خیران برای جشن نیکوکاری اختصاص یافته است.


بذرافشان گفت: همچنین خیران و مردم نیکوکار استان می توانند با نصب اپلیکیشن های «سکه» و «سنا» با ارسال عدد یک به شماره ۸۸۷۷ و تماس تلفن ملی نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و سایت کمیته امداد امام (ره) به نشانی emdad.ir هم اقدام به ارائه کمک های خود به نیازمندان کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس خاطر نشان کرد: صدقه دریافتی در سرفصل مختلفی از جمله کمک به ازدواج نیازمندان، کمک به خرید، ساخت، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان، ارائه خدمات درمانی و غیره هزینه می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل