حیدرعلی کامیاب، مدیر کل ورزش و جوانان فارس در جلسه قرارگاه بهداشت و سلامت حضرت شاهچراغ (ع)

مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: هر ورزشکار برای به دست آرودن یک مدال جهانی و یا المپیک ساله تلاش و ممارست می کند، اما یقین دارم مدالی که امروز مردم برگردن تک تک اعضای کادر درمان انداخته اند از هر مدال جهانی و المپیک خوشرنگ و با ارزش تر است.

به گزارش پیام خبر، حیدر علی کامیاب، امروز در دیدار با رئیس و تعدادی از اعضای کادر درمان بیمارستان «حضرت علی اصغر (ع)» شیراز گفت: هر ورزشکار برای به دست آرودن یک مدال جهانی و یا المپیک ساله تلاش و ممارست می کند، اما یقین دارم مدالی که امروز مردم برگردن تک تک اعضای کادر درمان انداخته اند از هر مدال جهانی و المپیک خوشرنگ و با ارزش تر است.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس؛ ایثار، از خودگذشتگی، تخصص ،فداکاری و دهها خصیصه دیگر را تبلور یافته در تلاش های شبانه روزی کادر درمان طی دوره مبارزه با کرونا دانست و افزود: دیدن برخی صحنه از زندگی و کار متعهدانه این عزیزان ناخود آگاه اشک را از چشمان انسان جاری می سازد.

وی، حضورتعدادی از مدیران و ورزشکاران استان در این دیدار را حضوری برای عرض خسته نباشی به کادر درمان عنوان کرد و یادآور شد: تعداد زیادی از قهرمانان و مدیران ورزشی استان قصد حضور در بیمارستان را داشتند اما برای حفظ موازین بهداشتی مجبور بودیم چند نفر را به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش فارس برای حضور در این دیدار گلچین کنیم.


کامیاب افزود: ان شا الله جامعه ورزش و سازمان های مردم نهاد استان پس از شکست کامل کرونا از تمام کادر درمان استان به نحو شایسته در جشنی بزرگ تقدیر خواهند کرد.

وی با بیان اینکه جوانان و ورزشکاران همواره در اداوار مختلف تاریخ این سرزمین در بحران های مختلف آماده خدمت به شهروندان بوده اند، افزود: در شرایط کنونی نیز سازمان های مردم نهاد و ورزشکاران آمادگی این را دارند تا با رعایت پروتکل و دستور العمل های موجود در کنار اقداماتی نظیر تهیه ماسک و اقلام بهداشتی که اکنون انجام می دهند، حضور پررنگ تر و تاثیرگذارتری در کنار کادر پزشکی داشته باشند.

خاطر نشان می شود، در این دیدار که با هدف تقدیر از تعدادی از کادر درمان بیمارستان «حضرت علی اصغر (ع)» به نمایندگی از دیگر اعضای کادر درمان انجام شد؛ تعدادی از مدیران ورزشی استان و ورزشکاران از جمله «سعید رضا کیخا»، ملی پوش ژیمناستیک کشورمان هم حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل