کد خبر: 4809
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
علی اکبر رامجردی، نشست خبری مجمع تامین سلامت استان فارس

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: مجموع کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین فارس به ۵۲ میلیارد ریال رسید و این کمک ها به تهیه تجهیزات پزشکی و اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا اختصاص داده شد.

به گزارش پیام خبر، علی اکبر رامجردی گفت: گفت: مجموع کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین فارس به ۵۲ میلیارد ریال رسید و این کمک ها به تهیه تجهیزات پزشکی و اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا اختصاص داده شد.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با اشاره به اینکه این کمک ها تاکنون صرف خرید تجهیزات پزشکی و ملزومات پیشگیرانه شامل هفت دستگاه تنفس مصنوعی، ۱۷ هزار و ۵۱۰ لباس ایزوله، عینک محافظ برای کادر درمان، ۱۴ هزار و ۸۲۰ ملحفه و لباس یکبار مصرف بیمارستانی، سه هزار و ۷۸۵ گان و لباس اتاق عمل،۱۱۲ هزار ماسک، ۱۵۰ متر ملحفه تترون و هشت دستگاه مایکروفر شده است.

وی اظهار کرد: مردم عزیز و خیرین می توانند برای همدلی و همراهی در رفع بحران کرونا هدایای نقدی خود را از طریق شماره حساب ۲۴۰۱۴۷۱۴۵، شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۴۴۷۹۹ و یا شماره شبا IR۷۹۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۴۰۱۴۷۱۴۵  نزد بانک رفاه به نام مجمع خیرین تامین سلامت فارس واریز کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.