کد خبر: 4815
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  • خبرنگار: سهیلا ستایش
  • چاپ
تعطیلی پروژه های شهرداری

شهردار شیراز با اشاره به لزوم حفظ سلامت کارگران و مهندسین پروژه های عمرانی اعلام کرد: از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا (حدود ۴۵روز است) کلیه پروژه های عمرانی را تعطیل کردیم و روند تعطیلی پروژه های عمرانی در راستای کاهش و قطع زنجیره کرونا کماکان ادامه دارد.

به گزارش پیام خبر، مهندس اسکندرپور گفت: ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی را گامی مهم در ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان و کاهش حضور مراجعین در حوزه های شهرداری است.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، ارائه حداکثری خدمات غیرحضوری به شهروندان در دستور کار قرار گرفت و شهروندان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر ماده ۳۳ یا مناطق شهرداری و به صورت رایگان درخواست های عدم خلاف، پایانکار، پروانه و استعلامات خود را از طریق سامانه ثبت و پیگیری کنند.

شهردار شیراز مقابله با ویروس کرونا را مسئله اصلی مجموعه شهرداری دانست و گفت: تا عبور کامل از این بحران، مدیریت شهری به اقدامات خود در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه می دهد و در کنار مردم شیراز است.

شهردار شیراز خطاب به شهروندان گفت: آرزو دارم با همکاری یکدیگر مهربانی و سرزندگی را به شیراز بازگردانیم و شاهد جریان دوباره زندگی در خیابان های شیراز باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل