کد خبر: 4830
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
کرونا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با شناسایی ۱۰۴ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا، اکنون شمار مبتلایان در فارس به یک هزار و ۹۵۶ نفر رسیده است.

به گزارش پیام خبر، عبدالرسول همتی، امروز با اشاره به افزایش شمار مبتلا شدگان به ویروس کرونا در استان فارس در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: در پی انجام تست از ۹۹۱ نفر و با شناسایی ۱۰۴ مورد جدید مبتلا به این ویروس، اکنون شمار مبتلایان در فارس به یک هزار و ۹۵۶ نفر رسیده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: متاسفانه ۲۴ ساعت گذشته در فارس، سه نفر از هم استانی های ما در اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند و شمار کل فوتی ها از ابتدای شیوع بیماری به ۵۰ نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۵۰۳ نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند و ۹۱۳ نفر با علائم محدود در قرنطینه خانگی به سر می برند.

همتی با تفکیک شمار مبتلایان در استان فارس به ویروس کرونا اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۲ مورد شیراز، رستم و کازرون هر کدام ۹ مورد، فسا هشت نفر، جهرم و مرودشت هر یک تعداد هفت نفر، آباده چهار مبتلا، لار، فیروزآباد و بوانات هر کدام پنج نفر، خرمبید و داراب، هر یک سه نفر، اقلید ۲ نفر، گراش، سروستان، ممسنی و مهر و سپیدان هر کام یک نفر مبتلای جدید شناسایی شده است.

وی از ایجاد نقاهتگاه در شیراز و سایر شهرستان های استان برای افراد مبتلا به کرونا با علائم محدود خبر داد و بیان کرد: نقاهتگاه یکصد تخت خوابی در شیراز و شهرستان ها ایجاد شده و افرادی که تمایل دارند، می توانند که قرنطینه خود را به جای خانه با هماهنگی با شبکه بهداشت و درمان خانواده خود در این نقاهتگاه ها سپری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل