کد خبر: 4836
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
علی همتی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی شیراز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با شناسایی ۵۵ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا، اکنون شمار مبتلایان در فارس به ۲ هزار و ۱۱ نفر رسیده است.

به گزارش پیام خبر،  عبدالرسول همتی، امروز با اشاره به افزایش شمار مبتلا شدگان به ویروس کرونا در استان فارس گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۵۵ مورد جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده که شمار مبتلایان در فارس را به ۲ هزار و ۱۱ نفر رسانده است.

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: متاسفانه ۲۴ در ساعت گذشته در فارس، پنج نفر در اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند و شمار کل فوتی ها از ابتدای شیوع بیماری به ۵۵ نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: تا کنون ۵۱۷ نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند و ۹۲۸ نفر با علائم محدود در قرنطینه خانگی به سر می برند.

همتی با تفکیک مجوع شمار جان باختگان کرونا در استان فارس به علت ابتلا به این ویروس اعلام کرد: ۳۱ مورد شیراز، مرودشت پنج نفر، جهرم چهار نفر، فسا، آباده و گراش هر کدام ۲ نفر و بیضا، نی ریز، ارسنجان، زرقان، داراب، رستم، اقلید و سروستان هر کدام یک نفر فوتی داشته اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.