کرونا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با شناسایی ۹۵ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان در فارس به ۲ هزار و ۱۰۶ نفر رسیده است.

به گزارش پیام خبر، عبدالرسول همتی، امروز با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در فارس گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۹۵ نفر در استان به کرونا مبتلا شده اند و شمار مبتلایان در فارس از ابتدای شیوع ویروس تا کنون به ۲ هزار و ۱۰۶ نفر رسیده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته در فارس، یک نفر در اثر ابتلا به این ویروس، جان خود را از دست داده و مجموع شمار جان باختگان فارس در اثر شیوع کرونا از ابتدا تا کنون ۵۶ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: تا کنون ۵۳۲ نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند و ۹۷۹ نفر با علائم محدود در قرنطینه خانگی به سر می برند.

همتی با تفکیک مجموع شمار مبتلایان جدید به کرونا در استان اعلام کرد: ۶۰ مورد شیراز، فسا ۱۱ نفر، جهرم و لار هر یک پنج مورد، داراب ۲ نفر، آباده، مرودشت، ممسنی، خنج و فراشبند هر کدام یک نفر بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.