کد خبر: 4861
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
مراسم تعویض پرچم حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

به همت اداره نذورات و هدایای مردمی آستان عبدالعظیم حسنی(ع)، طرح رزمایش مساوات (سفره مهربانی) برای حمایت از آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا و نیازمندان اجرا می‌شود.

به گزارش پیام خبر، به همت اداره نذورات و هدایای مردمی، طرح رزمایش مساوات (سفره مهربانی) برای حمایت از آسیب دیدگان از ویروس کرونا و نیازمندان برگزار می شود.

در این طرح اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) درنظر دارد با مشارکت بانیان خیر برای خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا و همچنین خانواده های نیازمند، سبد ارزاق اعم از برنج، روغن، شکر، قند، ماکارونی، مرغ،گوشت و... تهیه و بین این عزیزان توزیع کند.

بانیان خیر می توانند وجوه خود را برای تهیه سبد ارزاق به شماره کارت بانکی ۹۰۵۲- ۰۷۳۱- ۴۶۱۰- ۶۳۹۳ و برای تهیه گوشت قربانی به شماره کارت بانکی ۵۱۰۳-۱۹۴۲-۴۶۱۰-۶۳۹۳ واریز کنند.

همچنین، خیرین و نیکوکاران گرامی می توانند جهت مشارکت در این امر خداپسندانه، وجوه نقدی خود را نیز به صورت آنلاین واریز کنند، برای واریز اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.